reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ktory masz dc? Kiedy powinna być @?
Ja mam cykle między 22 a 33 dni długie - to lak loteria :p Ale dzisiaj się @ namyśliła więc 1 dc. Pocieszam się jednym - nic mnie nie boli XD Przy takich dawkach przeciwbólowych naprawdę bym się zdziwiła jakby coś bolało... choć ząb chwilami boli :/

I jak tam samopoczucie? Jak ten nieszczęsny ząb?
Chodzę i drę japę na dzieci - znaczy jeszcze żyję :p Psychicznie zaczynam wysiadać. Chce mi się ryczeć z bólu czasami. Jutro idę z młodą do tego dentysty - poproszę o coś mocniejszego, bo co 4 godziny brać 2 tabletki ibupromu max na zmianę z 2 tabletkami pyralginy... wykończę organizm. Znam dawki maxymalne dobowe wszystkich leków... W ostatnich 6-ść dni - przekroczyłam je 4 razy :p Mam tylko nadzieję że dentysta jutro nie zostanie uduszony... nie chcę do pierdla iść za wyniki jego niekompetencji :/
 
Dziewczyny tak czytam te posty i rzeczywiście każda z nas ma sinusoidę ... raz dobrze, raz zle... ja odchorowalam dwa dni. Jestem na zwolnieniu do końca tyg... swoje wypłakałam, ale idziemy do przodu. Byłam dziś w klinice... ten cykl nie pójdzie na marne. Będziemy podchodzić do inseminacji bez żadnej przerwy. A co!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak czytam te posty i rzeczywiście każda z nas ma sinusoidę ... raz dobrze, raz zle... ja odchorowalam dwa dni. Jestem na zwolnieniu do końca tyg... swoje wypłakałam, ale idziemy do przodu. Byłam dziś w klinice... ten cykl nie pójdzie na marne. Będziemy podchodzić do inseminacji bez żadnej przerwy. A co!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
I super pewnie po co tracić czas. Jak nie ma przeciwwskazań to działajcie. Trzymam kciuki, żeby się udało. [emoji6][emoji16]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak czytam te posty i rzeczywiście każda z nas ma sinusoidę ... raz dobrze, raz zle... ja odchorowalam dwa dni. Jestem na zwolnieniu do końca tyg... swoje wypłakałam, ale idziemy do przodu. Byłam dziś w klinice... ten cykl nie pójdzie na marne. Będziemy podchodzić do inseminacji bez żadnej przerwy. A co!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To super.
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny tak czytam te posty i rzeczywiście każda z nas ma sinusoidę ... raz dobrze, raz zle... ja odchorowalam dwa dni. Jestem na zwolnieniu do końca tyg... swoje wypłakałam, ale idziemy do przodu. Byłam dziś w klinice... ten cykl nie pójdzie na marne. Będziemy podchodzić do inseminacji bez żadnej przerwy. A co!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Trzymam kciuki :)
 
Update...
Byłam z Karolą u dentysty. Wyciski jej pobrali i za dwa tygodnie odbieramy szynę na noc żeby przestała zgrzytać zębami w nocy.
Poprosiłam też o info co z przeciwbólowych mogę jeszcze brać żeby przeżyć do 2 lutego.. posadzili mnie na fotelu, znieczulił i usunął nerwy z tego korzenia... Jak do poniedziałku mnie nie przestanie boleć to mam przyjść natychmiast. Tylko czemu on nie usunął tych nerwów od razu??? Przecież chyba zdawał sobie sprawę że jeśli ząb nigdy nie był leczony kanałowo to naruszone nerwy mogą boleć jak cholera!!!! Nasuwa mi się na język cały słownik wulgaryzmów!!! Nadal jestem na lekach przeciwbólowych ale już spokojniej podchodzę do kwestii bólu. Mój małż za to stwierdził że chce go pozwać do sądu.. co w UK nie jest niczym dziwnym. A ja się mam zamiar zgodzić jeśli do poniedziałku mnie nie puści. I jeszcze @ na dokładkę... Coś jeszcze??? Seria niefortunnych zdarzeń i tylko dwie sprawy??? Ok wysiadam psychicznie idę spać.
 
reklama
Do góry