reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ufff, nie wiem jakim cudem udało mi się was nadrobić, kosmos🤯 dzisiaj chyba rekordowo dużo nowych wiadomości😁

Ja mam tak, że bolą mnie rano, ale tez niezbyt mocno, w ciągu dnia niewiele i potem na sama noc mocniej, spokojnie, one mogą tak boleć falowo:)
U mnie nie ma nocy, żebym się nie obudziła przez ból cyckow🤦‍♀️ wtedy budzę chłopaka i każe mu masować😁
Ja staram się czytać na bieżąco, ale czas mi nie pozwala regularnie się udzielać. Więc jak moderatorki podjęły takie decyzje, chętnie tu zostanę.
Mam niestety dokładnie tak samo. Bardzo chętnie udzielałabym się częściej, ale pracuje po 9h do 20, dodatkowo u mnie jest godzina wcześniej, czyli jak kończę o 20 to u was już 21. Zanim się ogarnę i zjem, potem godzinę nadrabiam to już nie mam z kim dyskutować, bo wszystkie śpicie🤷‍♀️😁

Ja wczoraj cieszyłam się z kopytek, a od dzisiaj są zakazane w moim domu.
Jedyna pozycja, kiedy nie jest mi niedobrze, to leżąca 😅 dziś cały dzień przeleżałam. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej bo mam zamiar na grzybki jechać 😁 a po moim dzisiejszym 'koncercie' w toalecie mąż skwitował mnie jednym zdaniem : kochanie to na własne życzenie 🤦‍♀️🤣 także ten.. wsparcie 100% 🤣🤣
Jak moj odważy się odezwać to go krótko ripostuje : to Ty mi to zrobiłeś! 🤣

Ale ogólnie ostatnio bardzo waży słowa, bo na wszystko reaguje płaczem i boi się co sąsiedzi pomyślą🤷‍♀️
 
A może 1 wózek kup nowy taki jaki Ci pasuje, a 2 do np usypiania dziecka kup tańszy używany albo pożycz jeśli znajdzie się ktoś. Moja siostra tak zrobiła. Wózek na spacery trzyma na parterze albo w piwnicy. Nie musi targać wózka na górę

A napisałaś ze masz juz wózek. To wystrczy kupić jeden i ten lepszy trzymać na dole :) ja bym tak zrobiła :)
Ja np nie mam możliwości trzymać wózka nigdzie na dole [emoji16] więc też będę szukać czegoś lekkiego żeby znosić z 1 piętra, bo już z synkiem się nadzwigałam[emoji16]
 
Witajcie :)
Przygarniecie jeszcze jedna duszyczkę?
Ciąża potwierdzona tydzień temu w czwartek. Dzisiaj jest 8+0. Termin mam na 11.06. Kolejna wizyta 19.11.
Boję się jeszcze cieszyć, że tak szybko się udało mimo problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i zostanę z Wami do samego końca ;)
Masz trochę podobny Nick do mojego i ten sam termin porodu [emoji23]
 
Piszecie mega dużo, też nie jestem w stanie być ciągle na bieżąco, a później nadrabiam tak pobieżnie [emoji16]
Widzę że dużo z nas ma termin na 11.06, super będziemy czekać razem i razem narzekać kiedy wreszcie się urodzą[emoji16]
 
Też mam na 21.06;)
Hej, nie wierze nie jestem w stanie Was nadrobić na poprzednich forach ciążowych nie było takiej dużej aktywności :rofl: Udało mi się dostać na wizytę zastępczą i widziałam moją fasolkę wraz z bijącym serduszkiem. Termin potwierdzony zgodny z om 21.06 telefonicznie skonsultowałam wyniki z moim lekarzem (na kwarantannie stały kontakt telefoniczny) i ustaliłam kolejną wizytę na 16.11
 
Super ☺ Kiedy następna wizyta?
Za tydzień robię badania moczu i krwi, USG i PAPP A po skończonym 12. tygodniu. Czyli koniec listopada/początek grudnia.
USG nie jest łączone z wizytą u mnie. Na samą wizytę zapisałam się na 13.11, ale po wynikach krwi napiszę do lekarza czy chce żebym przyszła, czy dopiero z kolejnych badań. On wszystkie wyniki widzi w systemie i na bieżąco można z nim pisać.
W międzyczasie mam kontrolę TSH po zmianie dawki i USG tarczycy zlecone przez endokrynologa.
 
reklama
Do góry