reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Nooo, jak dzieciaków nie ma w domu, to taka cisza, że aż głupio:-)
teraz wiem, że wybór szkoły, to niezła zagwozdka. Oczywiście jak ktoś nie ma wyboru, to sprawa jest oczywista. Ale na 99,9% jesteśmy zdecydowani, więc już czuję ulgę. A jak zapiszę, to już w ogólę będę "wyluzowana" ;-)
 
reklama
Kasiu, to fajnie, ze decyzja juz wlasciwie podjeta :-)

Ech, ale mi szkoda, ze ta odwilz przyszla. Mam nadzieje, ze na Mazurach ciut chlodniej, zeby chlopcy sie w sniegu wybawili.
 
Papiery wypełniłam. Teraz tylko złożyć :-)
No i do nas odwilż dotarła - dziś takie wielkie kopy śniegu spadają z drzew i dachów. Ciapa na całego:tak:
 
U nas też chlapa, ale rano było bardzo ślisko na chodnikach. Kobitka przede mna na przejściu dla pieszych o mało szpagatu nie zrobiła:szok:
 
A u nas całkiem znośnie jeździmy na sankach a dzisiaj był plan na lepienie bałwana ale chyba nie da rady gdyż za duży mróz bo utrzymuje się minus 6.
Wczoraj wykonaliśmy wielkie zakupy w IKEA i dzisiaj chyba juz dam rade wszystko rozpakować, bo nie wiem czy się chwaliłam ale mam nową kuchnię
 
reklama
Ferie za nami.
W sumie jedne dzień była kiepska pogoda, a potem się ochłodziło i zrobiło zimowo. A na koniec nas zasypało :-)
Jeździlismy na nartach, na biegówkach, na sankach i na łyżwach. No i spacery.W drugim tygodniu byli taz z nami moi rodzic i Jas i Basia mojego brata. Troche kłótni między dziećmi, ale tez duzo radości.
Ja co prawda wieczorami pracowałam - czyli to nie był urlop, ale jednak całe dnie miałam bez pracy, więc tez jakiś odpoczynek.
 
Do góry