JoannA25
Czerwcowa mama'08
mnie zamieszanie związane z malowaniem pokoiku Malucha czeka w przyszłym tyg - mam nadzieję... jak mi się znowu wyręcą, to nie wiem co im zrobię 
Lorciu :-)
Aniknulko;
pamiętam o imbirku :-) bierze to theraflu i jest już lepiej,kazałam jemu wziąć jeszcze na noc - być może rano będzie ok :-)

Lorciu :-)
Aniknulko;
pamiętam o imbirku :-) bierze to theraflu i jest już lepiej,kazałam jemu wziąć jeszcze na noc - być może rano będzie ok :-)
nie chce żebym wnosiła wózek po schodach więc wykombinowała kołyskę
moja jest podobno ręcznie malowana :-)