Myszka1125
Czerwcowa mama'08
My mamy wspólne konto, więc nie ma podziału ze ja ze swojej wypłaty to płacę to i to a Kochanie coś innego. chyba bym tak nie umiała
w praktyce po prostu moja wyplata idzie na rachunki bo wpada pierwsza:-)
w praktyce po prostu moja wyplata idzie na rachunki bo wpada pierwsza:-)