• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Marta ja chyba wiem jak obejść ten Zus - to nie chodzi o to, że można wziąć macierzyński i juz tylko o to , że ciąża 37 czy tam 38 tygodni jest uznana za donoszoną, w związku z tym możesz rodzic i to chyba najlepiej jakoś udokumentować od lekarza że nie możesz urodzic jeszcze w tym 37 czy 38 tc bo coś tam... słyszałam tak od koleżanki ale nie chcę zgadywać bo dobrze nie pamiętam ale o to chodziło

już siebie widzę za misiąc w zusie, pewnie w drzwiach się nie zmieszczę :-D:-D:-D mi się wydaje, że do 26 czerwca to już w domku z maleństwem będę, ale wolę dmuchać na zimne ;-)
 
Przeczytalam to,co sama powyzej napisalam i znowu rycze.....
Wszystko przez to,ze znam kobiete,ktorej pierwsze dziecko zmarlo w brzuchu na 3 tygodnie przed terminem porodu-z nieznanych przyczyn....:-(

ja się właśnie tego boję, że przeoczę jakieś sygnały i będzie już za późno :-( dlatego teraz wsłu****ę się w siebie i darowałam sobie jutrzejszy zjazd, żeby losu nie kusić:tak:
 
NIe nakręcać m się tu na złą stronę a poza tym takie przypadki należą do niezwykle rzadkich a jeśli coś się dzieje złego to towarzyszą temu i inne objawy typu jakieś plamienia i w ogóle ale ale koniec z tymi złymi myślami
 
Dziewczyny wszystko będzie dobrze :-D nie martwić się na zapas:no: sutne to co napisała Majka ale nie można sobie głowy nabijać smutkami trzeba myśleć optymistycznie:-D

A mój maluszek daje znać że ma już mało miejsca czasem to tak przywali w żebro lub pęcherz że aż się skulę z bólu - kochany "piłkarzyk":tak:
 
reklama
A ja stwierdzilam ze na urodzinki mojej mamy (1maj) i imieninki (15maj) dzidzia sie nie wyklula to i na dzien matki pewnie nie bedzie chciala:-) Brzuszek mi sie opuscil, gadalam teraz z J i sie przestraszyl:-) on do mnie to juz??? Zaczelo sie?? A ja ze nie:-) gluptas kochany:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry