reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam mamusie:tak:

Wszystkiego najlepszego dla Eryczki:tak:

Moja mała przez ząbki i katarek (a przynajmniej tak mysle) w ogole nie chce spac, meczy sie przy ssaniu, bo nie ma jak oddychac:zawstydzona/y: Dzis miałysmy isc na szczepienie, ale poczekam aż ten katarek jej przejdzie, jak do piatku nie bedzie poprawy to pojdziemy do lekarza:zawstydzona/y: Ja nie umiem patrzec jak ona sie meczy... takie maleństwo, ale usmiecha sie wiec nie ma jeszcze tak zle:-p tylko, ze mama troche niewyspana chodzi..., a ostatnio w nocy mam takiego lenia i tak mi sie nie chce do niej wstawac:zawstydzona/y: ale dzis rano odespałam, M zajał sie mała po karmieniu, a ja pospałam do 9 i wstałam na sniadanko, nawet pozmywał, zebym dzis troszke odpoczeła i tylko obiad dzis musze zrobic:-p To jest jedyny plus jak mój M jezdzi o 10 do pracy...:tak:

Mata... współczuje:zawstydzona/y:
Limba... gratuluje nowej pracy:tak:
Darunia, ale Ci zazdroszcze tego SPA... ja narazie moge tylko pomarzyc o takiej chwili dla siebie... :zawstydzona/y:
Głuszku... zdrówka dla maleństwa!
Kasiu... aż mi gęsia skórka wylazła:zawstydzona/y: dobrze, ze sie obudziłas:tak:
 
reklama
Kasiau- przyjmij spóźnione życzenia!!:-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO-dla Eryki!!:-)

Limba-gratulacje!!a kim ty jesteśz zawodu?
Głuszku-trzymajcie się ciepło!!mam nadzieję,że szybko dojdziecie do zdrowia!!
Mamoociku - będzie dobrze,zobaczysz!!
Aniknulka - dziewczyny dobrze radzą - szczera rozmowa czyni cuda. No i trzeba sobie wewnętrznie pozwolić na zadbanie o siebie, wyjście z domu - my, mamy, przeważnie mamy poczucie winy,że chcemy coś dla siebie zrobic choc to przecież przyniesie korzyść dla wszystkich tak naprawdę...
Mata-współczuję przejść!!cieszę się,że ułożyłaś sobie życie!!
Lorcie-mam nadzieję,że mój powrót do pracy będzie równie mało bolesny co twój :tak:

własnie przypalilam garnek z zupką dla młodej :baffled:
 
hej mamcie:-D
oj tak podczytuje i każdej z Was chciałabym powiedzieć że zawsze po burzy śewieci słońce:-D i tak to już bywa ze jedna z nas wypoczywa w SPA;-)(tylko pozazdrościć) inna wygina się na parkiecie, kolejna martwi się nowa praca a następna powrotem do starej, a u innych gdzieśwszystkie kolory pobledły. Ale właśnie to jest piękne w tym zróznicowniu że zawsze jedna drga na duchu może podnieść :-D
 
Dzień Dobry:-)
ale na BB dzieje się:szok: i kiedy ja mam to nadrobić:blink:
Ula dobrze napisałaś:tak:


100 LAT DLA ERYKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Iwoszku tobie też życzę takiego powrotu:tak: dzieciaki dzielnie opiekują się tatusiem:-D
Aniknulko kochana uśmiechnij się i porozmawiaj spokojnie z M:tak: a może zostawcie komuś Jasia i wspólne wyjście dobrze by wam zrobiło:confused: trzymam kciuki!!!
Matuś przykro mi z powodu mamy:-(.....mój tata miał 7 lat gdy stracił oboje rodziców:-(
Mamoot będzie dobrze:tak: po rehabilitacji na pewno się poprawi:tak:
Limba gratuluję pracy!!
Kasiu dobrze że w porę obudziłaś się!!!
na pewno nie wszystkim odpowiedziałam ale już połowę pozapominałam:zawstydzona/y:
bynajmniej jestem już po pracy:-) do tego zaliczyłam laryngologa z Karolem i za godzinkę uciekam w miasto za butami dla Karola:tak:
M radzi sobie super:-) Mikoś dzielnie znosi rozłąkę gorzej z Karolem który bardzo tęskni:-( ale za to jak wracam to moje kochane chłopaki oblegają mnie na maxa:-D
 
hej mamcie:-D
oj tak podczytuje i każdej z Was chciałabym powiedzieć że zawsze po burzy śewieci słońce:-D i tak to już bywa ze jedna z nas wypoczywa w SPA;-)(tylko pozazdrościć) inna wygina się na parkiecie, kolejna martwi się nowa praca a następna powrotem do starej, a u innych gdzieśwszystkie kolory pobledły. Ale właśnie to jest piękne w tym zróznicowniu że zawsze jedna drga na duchu może podnieść :-D

Święte słowa :tak:
A co do tego mojego spa- to ja idę pierwszy raz w życiu i pewnie ostatni, bo sama za swoje pieniądze pewnie nie byłoby mnie stac :-( (200zł kosztuje okład czekoladowy ) także to dzięki moim teściom idę odpocząc ;-)
 
Daruunia takich teściów to ze świecą szukać. Moi są z innej epoki.
100 lat dla Eryki i pyszny torcik
Maajeczko , Iwoszku dziękuję za życzonka
Mata fajową czapulkę zrobiłaś
Ja muszę dziś obmyśleć plan spania żeby mała nie zrobiła mi powtórki.
 
Eryczko najlepszego!!!

Kasaiu trzymam kciuki, żeby Ola dzisiaj zasnęł normalnie ;-)

Tak- moi teście to skarb ;-) co nie oznacza, że zawsze :-D
Ł im podpowiedział z tym karnetem :tak:
 
reklama
Ula świetnie to ujęłaś :tak:

Lorcia to super, że chłopaki dają sobie radę :tak::-)

Julia spokojnie i tak by do mnie to znów przyszło, bo wraca jak bumerang

Dla Eryczki sto lat :-)

U nas też dzisiaj święto, bo teściowa i siostra męża mają inienjiny :tak: (mama i córka maja na imię Ela ;-))

Kasiu a może zastaw czyms łóżko :confused: ja czasami tak robię jak mała śpi z nami, że do łóżka dosuwam fotel :tak:

Ja miałam z małą dzisiaj przeboje, bo nie chciała spać, tzn. nie mogła zasnąć... ma cykle 2-2,5 godzinne a zrobiła jeden 5 godzinny :baffled: nie musze chyba pisać, że połowę tego czasu płakała i marudziła :-( już nie wyrabiałam... ale po vibrucolu usnęła... nie wiem co jej się dzieje, już tak fajnie było, a teraz znów nie idzie jej uśpić... niby łapie, nie dużo jej brakuje, ale zaraz zaczyna się rzucać po łóżeczku i po spaniu :baffled: no i za nicmnie można jej wyciszyć... nawet nosiłam ja na rękach, kołysałam i nic :szok: mąż dzisiaj kupi melisal i zobaczymy czy to pomoże... nie chcę jej ciągle vibrucolu dawać :-(
 
Do góry