reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
NO u nas, gooorąco dziś było.:cool2::-)
Właśnie Wojtus usnął po szaleństwach z wujkiem z wujkiem.:happy:
Teraz T. pojechał odwieźć mojego brata na dworzec.
Ja na kolacyjkę jak zwykle duży jogurt, chyba się uzależniłam,
bo wieczorem jak go nie mam to aż fizycznie czuję jego brak ;-)

Magdalenko - to super, że szczepionka prawie bezbolesna, bo wciąż jeszcze jest przed nami. :baffled:Mamy termin na 30 -stego.

Marlenka, Agusia - wy pijacie aż dwie kawusie,
to już wiadomo dlaczego tak późno się kładziecie!:szok:

Lilianka wygranej w kręgle wieczorkiem! :tak:

A gdzie Bbakania się podziała?!:confused:
 
reklama
Witajcie wieczorkiem:-) Ja włąsnie Kubalka połozyłam spać i chwilowo dopóki Kacper nie przyjdzie z podwórka mam ciszę:-p
Mejdia tak u mnie 2 kawki to podstawa jedna rano jak wstaję, a druga w południe. Czasai jeszcze jak ktoś popołudniu nas odwiedzi to i trzecią wypijam:tak::tak::-)
Teraz przydałoby się wziąć za prasowanie, ale jest tak duszno, że nie wiem czy to zrobię
Dzielne te nasze dzieciaczki na szczepieniach. Wojtusiu brawo zachowaleś się jak na prawdziwego męższyznę przystało
Ostatnio puchy na BB, ze aż głupio. No ale największych gaduł nie ma. Daruuunia się urlopuje. Marcie matryca w kompie poszła, Magda w rozjazdach, Kasia też pojechała odpocząć, Basia zabiegana, Marlenka zalatana, Liliana wieczorami pełen relaksik reszta dziewczyn też coś ma na głowie. Echhhh może doczekam się ruchu na BB:-D:-D:-D
 
i u nas dziś było gorąco tweraz się troszkę schłodziło
dzis mój m zaprowadzał motor do mechanika i po drodze zatrzymali go policjanci na motorach ale dzięki bogu obyło się bez mandatu a zatrzymali go tylko dlatego bo mają jakąś akcje sprawdzania prawa jazdy :eek:
ide uśpić Mikołaja bo już czas :tak:
 
witam i ja:tak:

A ja nie umiem w ogole kawy pic:zawstydzona/y:a zawsze lubiłam sobie wypic... tak ładnie pachnie:-( ale ja wypije to mnie cały dzien mdli...

Ja dzis byłam u internisty, EKG ok, pobrali mi krew na badanie tej tarczycy i skierowanie do endokrynologa:zawstydzona/y: Tylko musze juz szukac, bo w kolejce nawet pół roku sie czeka:szok: a wole sprawdzic ta moja wielka tarczyce... zobaczymy tez jaki bedzie wynik badania... A smiac mi sie chciało, bo weszłam do przychodni i poruszenie babć nastapiło:-DChyba były przerażone moją sukienką, która pewnie wszystko odsłaniała:-Dbabcie sa the best!

A jutro wizyta u ginki, ale mam stresa:zawstydzona/y: Oby wszystko było ok...

Ja dzis w ogole wykonczona jestem... Tesciowa siedziała z mała az do wieczora, a ja troszke ogarnełam i odpoczełam, bo juz padałam... Paulinke poraz pierwszy nie kapała ani mama ani tata:-Dale była zszokowana, a tesciowa jaka szczesliwa:-D Moze relacje sie w koncu poprawia...

U nas od rana upał, a jutro ponoc ma byc jeszcze gorzej:zawstydzona/y:Nie wiem jak ja to wytrzymam...
 
Ja juz jestem,pojechalismy z R w gory,Marysia ogladala cielaczki,potem na plaze i na plac zabaw,dzionek bardzo udany:tak:

Asia jestem ciekawa co to za sukienka???;-)

Mejdia ja pije dwie w tych samych porach co Aga,czasami trzy
Gratulacje dla Wojtusia,dzielny chlopiec
Aga jestes niesamowita wiesz co i ktora robi w ciagu dnia,nu,nu,nu,hahahha
 
Ostatnia edycja:
Ja tez bywam ale jkoas wenuy nie mam chyba ta pogoda tak na mnie wplywa do tego jedna dzremka wojtka W tym czasie probuje ogarnac mieszkanko wiec czasu znacznie mniej.
 
Ja juz jestem,pojechalismy z R w gory,Marysia ogladala cielaczki,potem na plaze i na plac zabaw,dzionek bardzo udany:tak:


Mejdia ja pije dwie w tych samych porach co Aga,czasami trzy
Gratulacje dla Wojtusia,dzielny chlopiec
Aga jestes niesamowita wiesz co i ktora robi w ciagu dnia,nu,nu,nu,hahahha

Ale mieliście fajny dzionek. Super. Marysia pewnie była wniebowzięta
Marlenko ja tak tylko na szybko sobie przypomniałam kto wyjechał, kto miał co innego na głowie. I tak sobie napisałam:-D:-D:-D Nie żebym tam szpiegowała:-D:-D
 
Hej dziewczyny!:-)
Agusia-jeszcze raz dzieki za troske i za telefon:-)
No i poszlam z Maja po poludniu do lekarza,bo poznym wieczorem wczoraj znow zwymiotowala!Na szczescie w nocy juz nic,i w dzien tez nie.
Lekarka obadala ja i stwierdzila,ze to od zalegajacego w nosie sluzu,ktory splywa jej w nocy do gardla,przez co kaszle,no i przelyka tez ten sluz i on podraznia jej zoladek i wywoluje wymioty.Nie ma czym sie martwic-mam tylko dawac na noc krople do noska i ukladac jej wyzej glowke.
Mam nadzieje,ze ma racje i same kropelki pomoga.W ogole to pierwszy raz u niej bylam,to lekarka rodzinna-i jest wspaniala!Maja u niej tylko raz zaplakala,i to niedlugo,a normalnie to caly czas jest paniczny placz i strach.A ta miala do niej fajne podejscie,dala rozowy stetoskop do zabawy,a na pozegnanie kaczuszke do kapieli.:-)
 
reklama
No to dziewczyny niezłe kawoszki jesteście,
mi wystarcza jedna albo i wcale, zależy jaki dzionek.:-)

Marlenka no to Marynia dziś miała atrakcje, a i Ty dzionek miło spędziłaś.:happy:
Zmartwiłaś mnie tylko tą morfologią, kobito Ty dbaj o siebie!!!:tak:

Jola, dobrze, że nie przyfasolili mandatu;-)
Magdalenka - pogoda jest okropna, duchota jak cholera!
:-pTeż ledwo wytrzymuję!
 
Do góry