reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dzien doberek :-)

Marlenka - bez mieska u nas ani rusz... jak robie obiad np. nalesniki na słodko, to małż pyta "gdzie miesko"? :-D Nie lubisz czy z przekonań? Moze kiedys pisalas ale ja juz nie pamietam... ale fakt, przy takiej diecie trzeba czasami uzupelniac witaminki :tak:
Agusia - ciacho mniam mniam :-) dobrze ze moge zjesc wirtualnie, chociaz sie nie zapisalam :-p
Maajka - ciesze sie ze lekarz kompetentny, mam nadzieje ze po kropelkach wszystko sie unormuje :tak:
Wilmek - ciotka musi pogadac z Brunem jak sie spotkamy zeby dal mamie troche odetchnac... jak nocka??
Mejdia, Magdalenka - moze dzieciaczki przez upaly spac nie mogly?

Wczoraj milczałam - wybaczcie :zawstydzona/y: za ciezkie dla mnie te upały... Ale za to wieczorem poszlismy z m i bratem do kina na Epoke Lodowcowa 3, usmialam sie do lez :-) U nas nocka dzis przespana, a ze wlasnie jestemy juz po spaceku, mala dopiero zalicza swoja pierwsza drzemke ;-) Na obiad serwuje dzis rodzince pizza, ja bede tylko sie slinic, bo robie 2tyg oczyszczania organizmu po wczasach :-p Trzeba wrocic do formy, nie? :-D A popoludniu mykam na babskie pogaduszki z kumpela :-) Ale sie ciesze :-D

Miłego dnia dziołchy :-)
 
Dobar Dan Żene
Kako Si

( dzien dobry dziewczyny jak sie macie - po chorwacku)
hahaha:-D
Ale dzisiaj upalizna - wszystkie okna juz zamknęłam, rolety zaciągnelam na okna, Nadiol zasnęła a mamuśka na BB
Jak wstanie lecimy na spacer do mojej kolezanki w odwiedziny

Wczoraj niesttey nie bylismy na kręglach ale wybralisny sie na zakupki a dzisiaj na 17 mamy kręgle hahaha

Życzę Miłego Dzionka izdróweczka dla chorujących

p.s. Nadia juz prawie zdrowa :-) jupppiii

Ciaooo :rofl2:
 
reklama
Do góry