reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witajcie kochane, ale tu puchy!!!!!!

przebywając z Anią w ciągu dnia zauwazyłam, ze ma całe zwalone ciałko w jakichś krostach :szok::szok: zaniepokoiłam sie i wio do lekarza!!! okazało się że to trądzik niemowlęcy, który rozniósł się na ciałko :no: wystraszyłąm się nie na żarty... miejsca chore mam smarować spirytusikiem, a małą kąpać w krochmalu. Póki co widze poprawę, bo jakby to trochę zbladło.

Byłabym chora, jakbym nie poprosiła pana doktora o zważenie Ani. On ją waży a tu... 3850g :-D:-D:-D nawet nie wiecie, jaka jestem z siebie dumna, bo jest wyłącznie na piersi. W ciągu 2 tyg przybrała 500 g prawie :tak::tak:

teraz obie królewny sobie smacznie śpią. u nas strasznie parno, w nocy zapowiadali 23 stopnie :szok: jest bardzo duszno, pootwierane okna mamy na oścież. Ale mam nadzieję ze coś lunie to się powietrze oczyści.

udanej nocki kochanieńkie Wam życzę!
 
Hej dziewczyny!:-)
A propos tego sluzu w nosie Mai,to ona jest gleboko w nosku,kataru w ogole nie widac.
Po kropelkach rzezcywiscie troche mniej kaszle,nie wymiotuje juz wcale.Oby tak dalej:-)

A jutro 4.30 rano wyruszamy w droge!:-)Bardzo sie ciesze:-),tylko boje,jak Maja to zniesie.Czy nie bedzie wymiotowac,czy nie bedzie zbyt marudna....
Ja mam jeszcze duuuuzo do przyszykowania,M spi,bo jest kierowca i musi byc wypoczety.Pewnie pospie z godzinke lub dwie przed wyjazdem,jak zawsze;-)Wszystko na ostatnia chwile;-)

Nie bedzie mnie normalnie 2 tygodnie,ale od czasu do czasu bede do Was zagladac z kompa siostry:-)Buzialki kochane!:-)
 
Maajka, to życzę Wam udanej i szerokiej drogi... wspaniale, że Majeczka wreszcie wraca do zdrowia, oby już wyczerpała zapas tych choróbsk :tak:
 
Cze kochane. Wpadłam do domku na troszke żeby się spakować .Jedziemy jeszcze nie wiem ale chyba z niedzieli na poniedziałek.
Pozdrawiam i całuję moje ciotki i ich dziatki.
 
Cześć kobity, :-)
ja wczoraj na jazdach, a potem Wojtka usypiałam do 22.00
i już i się nie chciało siadać do kompa.
Wczoraj późnym wieczorem mieliśmy taaaką :szok:burzę i straszny huragan, musiałam szybko pranie z balkonu sprzątnąć bo by nam zwiało. Już dawno takiej zawiei nie widziałam!:no:

Dzien doberek :-)
bez mieska u nas ani rusz... jak robie obiad np. nalesniki na słodko, to małż pyta "gdzie miesko"? :-D

U mnie to samo:-D:-D:-D

Maajka - szczęśliwej drogi - oby bez niespodzianek!
Jak będziesz na miejscu to koniecznie się odezwij!:tak:

Ewunia - to super, że Ania tak ładnie przybiera na wadze,
a te krostki szybko się wyleczą, nie masz się co martwić!;-)
Napisz jak Julka reaguje na siostrę , nie jest zazdrosna o czas,
który jej poświęcasz?

Kasiau - miłego pakowania:wink:
 
yg55.gif
yg215.gif



yg111.gif


Basiu wszystkiego najlepszego u dniu urodzin,moc usciskow odemnie i Marysi,calujemy mocno kochana
 
Ostatnia edycja:
Basiu Najlepszego :-)

U nas też była mega burza i nawet mi kwiata zmiotło z parapetu i sporo ziemi się wysypało.
 
reklama






U nas wczoraj tez była mega burza. Nigdy w życiu nie widziałam tylu błyskawić. Normalnie jak w dyskotece. Momentalnie zerwał się wiatr i lunęło.

Kasiu ale masz fajnie. Udanego wypoczynku.

Majka szerokiej drogi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry