• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dobry Wieczór
Melduje sie i Ja :-)
Ostatnio zdrowie mi nie pozwala siedziec przy kompie zbyt długo ... bol kręgosłupa, przydatków i głowy dosłownie mnie terroryzuje :-(Jutro jadę do lekarza zbadać sie ...

Jola fajna odważna fryzurka - szczerze Ci powiem...ze wysubtelnialas w niej :)):-):tak:
Ula widzialam fotke na nk - wyglądałas super pięknie - ładnemu we wszystkim ładnie - fajnie, ze sie ubawilas :-)
Joasiek ale masz fajnie z tym ślubem :-)mmmm
Mamootku zdróweczka dla Ciebie i rodzinki
 
Jola z takich długaśnych włosków ściać na tak krótkie to było wyzwanie. Ale wyglądasz bardzo korzystnie w nowym fryzie. Super, mi sie podoba. A m sie nie przejmuj przyzwyczai się w końcu. Faceci tak mają że gderać lubią;-)
 
dziewczyny nie pogniewacie się jak usunę to zdjęcie z długimi włosami ale tam jest na nim i moja bratowa a ona może sobie nie życzy żeby to zdjęcie widniało na necie :zawstydzona/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry