• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Melduje się wieczorkiem!

Bart śpi, Ł w pracy na 3-4 godzinki, a ja lecę zaraz na tasiemca :rofl2:

Joasiek, mam nadzieje że z sukienka bedzie wszystko ok!
Kasiu trzymam kciuki za m, żeby mu się udało dojachac!
Mejdia zdrówka dla Wojtusia

oooo zaczyna się lecę papa
 
reklama
Witam po kolejnej długiej przerwie (nic nie pisania), starałam się codziennie podczytać co tam u Was, ale czasu na odpisanie brak. Miałam gości, koleżankę ze studiów i teściów. Za tydzień przyjeżdża moja mama. Dziękuję za życzenia z okazji rocznicy ślubu. Zębole Arturkowe zepsuły romantyczny wieczór we dwoje:-p:-p, ale co tam jeszcze sobie odbijemy. Gratulujemy odstawiania od cycusia. Ja spróbuję odstawić małego jak przeniesiemy go do oddzielnego pokoiku. Nauczymy brzdąca samodzielnego usypiania i spania w nocy, nie będzie nawoływania mamusi :tak::tak: Remont zakończony. Teraz meblujemy, wiercimy dziury:baffled::baffled: na karnisze, żyrandole itd, i sprzątamy swoje nowe gniazdko. :-):-):-)
Składam spóźnione, ale ze szczerego serca życzonka urodzinowe dla Mamocika - STO LAT, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!


Wylazły nam nowe zębole 2 górne 3, dziwnie bo u reszty dzieciątek najpierw pojawiały się 4
 
Dobry wieczór;-) Ja już ogarnęłam chłopaków. KUba coś zasnąć nie moze od 19,30 przewala sie po łóżeczku. Kacper też poszedł spać. Jakiś taki mało wyraźny wrócił z przedszkola zaaplikowąłam mu syropki i mam nadzieję, że nic sie nie rzwinie. Zobaczę co będzie w nocy i rano, ewentualnie zostanie w dokmu i będziemy się kurowali

Joasiek najważniejsze, że buty kupione:tak::tak: Gośćmi się nie przejmuj. Dadzą radę;-);-):-D:-D Napewno nie jest z Tobą tak źle w kucharzeniu. Udanych zakupów

Kasiu mam nadzieje, że maż wróci bez mandaciku. Trfu tfu napewno wróci bez tego zbędnego papierka;-)

Ula widzę, że poszalałaś na weselichu. Super. A że nózki bolą to tylko efekt tanców. Od razu wiadomo, że nie siedziałaś:-D:-D:-D
 
Witam i ja :-D
Ja dobrze z wami kobitki kochane :-D
muszę się wam pochwalić odważyłam sie i opitoliłam włosy za co m przestał sie do mnie odzywać w sumie nie dziwie sie nosić cały czas dlugi ogon prawie do pasa a teraz kompletnie krótkie :-D
Mikołaj coraz wiecej mówi dziś do niego mówie nie dory jesteś już cię mamusia nie kocha a ona do mnie kochas kochas :szok::-D
 
Witam laseczki-laleczki

Marysia juz spi,dzisiaj dzien pelen wrazen,rano R zabral ja na bujawki,potem pojechalismy na plaze,Marysia najpierw chodzila po wodze z nami za roczki,a potem usiadla na brzegu i sie pluskala,cieszyla sie jak fale nadchodzily,a jak odchodzily krzyczala i pokazywala paluszkiem mowiac tu,tu,tu,hahahaha:tak::tak::tak:

Agusia i jak Kubus juz spi????????
Kasiulka trzymam kciuki za mezulka:tak::tak::tak:
Patyczku witaj:tak:
Ulcia,alez sie wybawilas,no,no,super:tak:
Darunia milego ogladania tasiemca,ale co to leci m jak milosc??????
Mamoot zdrowka dla Was:tak:
Mejdia ciesze sie,ze Wojtus tak pieknie sie zaklimatyzowal w zlobeczku:tak:
Ewunia jak sie czujesz po remoncie????????
Joasiek buty sa wiec jest superowo:-D:-D:-D
Jola daj foteczki w nowej fryzurze

Milego wieczorku:-)
 
Agusia i jak Kubus juz spi????????
Tak śpi śpi na szzęscie. dzisiaj wyjątkowo opornie mu to szło. Ale mam nadzieję, że w nocy będzie spał grzecznie. Bo wczorajsza nocka była niespokojna

Jola a gdzie zdjecie nowej fryzurki. Czekam na fotę:tak::tak::tak: I mam nadzieję, że już będziesz częsciej z nami. Ale Mikołaj sie rozgadął. Super to musi brzmieć w ustach takiego maluszka. Słodziak
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry