reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dzieki kochane za gratulki :-):-):-).Mam nadzieje ze dam rade.Tempo mnie zaskoczyło,ale powinnam sie przyzwyczaic,zawsze tak mam ze robota mnie sama szuka.Dzisiaj przyszły kolejne zaproszenia za rozmowy.Wysłałam 15 cv,a na 5 juz odpowiedziano:szok:
Relaksuje sie teraz bo mój małż poszedł na piwo oblac remis.Mam nadzieje ze mu dzioba nie obiją;-).
Ahhhh nauczyc sie tanczyć flamenco----moje marzenie.Mam na mojej ulicy szkołe tanca flamenco,korci mnie,ale ...taki grubas jak ja i wyginac sie na parkiecie.:confused::confused:Nie chce byc smieszna..
Adas nie spał calutki dzien,nie wiem co mu sie stało...Teraz padł ale lezy tak niespokojnie.Główke ma ciepłą..i duzo sika.Prawie co 30 minut pampers ciężki.:-(


Co do samotnosci w zwiazku.........wszystko minie.Teraz jest ciezko bo nowe obowiazki,zmęczenie,brak snu.....Ratuje tylko poczucie humoru i niestety..nasza kobieca dyplomacja.To my musimy wyjsc z inicjatywa....nic tak nie działa na męża jak pikantny smsik w samo południe.Chłopisko leci do domu wtedy jak na skrzydełkach;-);-);-);-).Sam na sam --- chocby 15 minut jak najbardziej wskazane.
 
reklama
Oj widze ze tu straznie smutno sie zrobilo. Nie martwcie sie ja tez naleze do osob ktore nie maja do kogo geby otowrzyc. Jak jest pogoda to sa spacerki i wtedy człowiek trosze ma rozrywki inaczej by zwariowal.
Mata szczerze wspolczuje. Powiem ci ze nawet nie umiem sobie wyobrazic jak sie wtedy czulas.
Głuszku zdrowka dla Michasia Nie ma gorszej rzeczy jak chore dziecko z goraczka .Człoweik taki bezradny jest Oby mu to jak naszybciej przeszło.
Limba gratuluje pracy. Tempo masz blyskawiczne

Moj Wojtek dzisiaj o 5 postanowil zrobic sobie godzinna przerwe w spaniu. Lezal gadal a pozniej zaczal miec nerwa Wzielam go do siebie do łozka bo tak co mu dalam smoczek to nie zdazylam sie polozyc a on juz go nie mial. U mnie w lozku przewalal sie przewalal , posmial troszke ( myslal ze ja bede do niego gadala i sie z nim bawila) az usnal .
 
Witam Mamysie!!!!!!!!
Nieżle napisałyście przez 2 dni. Wczoraj wieczorem weszłam na bb i szok. Tyle postów. Dziś dokończyłam czytanie i nie wiem co mam pisać:szok::szok::szok:. tyle sie u was działo.
To Limba gratulacje pracy
Lorcia trzymam dalej kciuki za postępy w pracy.
A jeśli chodzi o problemy z M to normalne. U mnie zawsze kryzys po porodzie. Lepiej bywa po 6 mieisącach. Narazie w "sypialni" nic sie niedzieje tak jak u Maty. Ale porada Limby jest świetnia. Duzo od nas zalerzy, tylko jak nie ma czasu na zerknięcie do lustra to i nic sie nie chce.
Głuszku zdrowia dla całej rodzinki!
Mój Domiś coś od wczoraj marudny. Mało spał w dzień a dziś pobudka o 5.30. Teraz już zasną, ciekawe jak długo pośpi.
 
Witam o poranku:-) Pogoda u mnie nie napawa optymizmem. Pochmurno i mrzy deszcz. Jestem totalnie niewyspana:szok:. Kuba był grzeczniutki bo obudził się o1,15 a potem o 6,45. Ale ja nie mogłam zasnąć gdzieć do 2,30. Dopadły mnie mega dreszcze. Ubrałam się jak na Syberię ale to nic nie pomogło:szok:. Najlepsze, że nie miałam gorączki. Nie wiem o co chodzi. A rano wstałam i niby nic mi już nie jest.
 
Witam z rana i jak zwykle nie wyspana. Przyniosłam wczoraj krzesełko do karmienia i nowość dla Oli , 15 minut wytrzyma .
W nocy o mało mi nie kojfnęła. Obudziłam się , otworzyłam oczy żeby zobaczyć czy ona śpi i spała a po 5 minutach otwieram oczy i tylko dupka i nogi leżały na łóżku a reszta na podłodze. Na szczęście mam nisko łóżko ale nawet gdybym się nie obudziła to krew by jej poszła ....nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Niestety przekręca się na brzuch nawet przez sen i stąd ta pozycja na dużej 3 osobowej kanapie.
Nie mogłam po tym fakcie zasnąć i jestem mega nie wyspana

Głuszku zdrówka dla bobasów.
Aniknulka :-) tulimy :-)
Trzeba twardo powiedzieć facetowi , że jak chce mieć laskę w domu i dobrą kochankę to musi czasem pomóc przy dziecku. Szczera i otwarta rozmowa to połowa sukcesu.
Magda gratulacje , troszkę się powyginałaś przy muzie :-)
 
Cytat:
Napisał limba
Ahhhh nauczyc sie tanczyć flamenco----moje marzenie.Mam na mojej ulicy szkołe tanca flamenco,korci mnie,ale ...taki grubas jak ja i wyginac sie na parkiecie.:confused::confused:Nie chce byc smieszna..

To nic nie szkodzi a nawet Twoja ramiona i piersi by wyglądały fantastycznie . Nie tańczą tylko kościste babki ale te okraglejsze też.


Popieram :tak: nawet słonice (bez obrazy dla kogokolwiek) moga tańczyć z gracją :tak:
 
Witajcie dziewczynki!
Limba-gratulacje!
Gluszku-zdrowia dla synka!
Kasiau-przyjmij spoznione,ale szczere zyczenia SZCZESCIA!A ta historia z Ola mnie przerazila-jak dobrze,ze sie przebudzilas.
Mata-powiem tylko,ze rozumiem co czujesz-w mojej najblizszej rodzinie dwa samobojstwa.....:-:)-:)-(Jedno 20 lat temu,to jeszcze nie rozumialam,a drugie niedawno...
 
Hej mamusie :-)

podczytuję Was ale nie mam weny coś pisać... opowieść Julii o tym wypadku, a potem samobójstwie bardzo mnie zasmuciła... i chyba przez to straciłam ochotę na udzielanie się... za miesiąc minie 13 lat jak moja Mama odebrała sobie życie :-( to wydarzenie strasznie odbiło się na moim życiu i potrafię sobie wyobrazić co czuje rodzina tego mężczyzny :-( stało się i trzeba żyć dalej...

Mata jejku ale mi przykro mogłam sobie darować tego posta,jestem na siebie zła:wściekła/y:ale wiem co przeszłaś tata mojego męża też w ten sposób odszedł i było ciężko,M. stał się po tym innym człowiekiem:-(

Limba gratulacje pracy!! No i idz na to flamenco:tak:

Mamnociku nie martw się będzie dobrze!

Aniknulka ja to samo przechodziłam ze trzy miesiące temu i teraz czasami też mam takie okresy ale najczęściej jak jestem niewyspana i zmęczona, będzie dobrze uwierz mi,a M. musisz inaczej podejść i najlepiej prosto z mostu powiedz mu jak się czujesz!! Musisz trochę odsapnąć,wyjść gdzieś choć na pół godzinki!

Głuszku zdrówka dla Was wszystkich,oby to nie był rota!!

Darunia ale masz super z tym spa,ja też chce!!

Magdziarko Ty też masz fajnie z tym flamenco!!

U mnie Ok. Filip pierwszy raz przespał całą noc do 6.30 i póżniej dalej spał do 9.30 wiem,że może to tylko taki raz mu się zdarzył ale bardzo się cieszę:-):-)
Eryka ma dzisiaj urodzinki siódme!! A wiecie co jest najbardziej zastanawiające,że urodziła się 5 lis. jak babcia mojego M. i jego najbliższa kuzynka:baffled:
 
reklama
Do góry