reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

puk puk, zaczynam powoli nadążać za swoim bałaganem. tzn zaczynam widzieć podłogi :-p co prawda fotele jeszcze pełnią funkcję szafy itp ale luzik, zrobi się :tak:
też tak tu zaglądam i zaglądam, ale sama do siebie pisać nie będę ;-) no to może się w końcu rozkręcimy na nowo?
u mnie sesja się zaczyna, ale jakoś nastroju do nauki czy napisania prac semestralnych brak. w papierzyskach i przydasiach sajgon, jakby tornado przez biurko i regał przeszły (potrzebowałam pudła na Miśka zabawki, więc wysypałam ich zawartość :oo: więc wieczorami dłubię sobie na szydełku:tak: w planach mam jeszcze naukę robienia na drutach (wiem tylko co to oczko lewe i prawe) :-) tak więc same widzicie że na naukę to ja czasu nie mam:-D
Michaś ok, czasem rozrabia tak, ze mam ochotę udusić;-) ale ogólnie jest mega kochany i wygadany. Dzisiaj np jechaliśmy do teściów samochodem. Stoimy w korku, czuć spaliny z innych aut, bąbel: "ale w aucie śmierdzi!". Dojechaliśmy na miejsce, wchodzimy na korytarz, Michał: "co tu tak śmierdzi?", ja: "nie wiem co tak śmierdzi", Michał na to: " chyba my śmierdzimy":-D
później szwagierka go pyta: "jak się nazywasz?" "Michał", "a na nazwisko?", "M...ski", "a gdzie mieszkasz?" "daleko stąd":-D no i tak sobie chłopak w życiu radzi ;-)
a co u was?
 
reklama
Kobitki, ja poki co milcze, bo mam bardzo trudna sytuacje ale czytam Was i ciesze sie, ze sie odzywacie.

Pozdrawiam wszystkie ;-) piszace i czytajace cichaczem.
 
Kochasek ale ten Twoj Mlody udany :-D

Moja mloda od malego tez taka ze wali prosto z mosztu...wchodzimy raz do znajomych a ona"Fujjj ale tu smierdzi,fuuuujjjj,fujjjj!!!!" albo ostatnio do mojej mamy "babciu a ty masz dziecko w brzuchu"-coz mama juz nie taka chuda :-D Albo przejezdzaja kolo pracy mojej mamy i mloda wola"babcia a ty tu pracjesz!,moja mama przytakuje..."a kupke i siku tez tam robisz?" :-D
 
Oj dzieciaki są naprawdę niezłe. Magda też miewa teraz takie teksty że człowiekowi szczena opada. Z ostatnich:
- Magda mówi że Ona jest Magdalena B...., Weronika też jest Weronika B...., pytam a jak Tatuś - Tatuś B..., no dobrze a jak ma na imię? "chłopczyk", no tak, Tatuś jest chłopczyk ale jak ma na imię? "Tatuś", ok, a jak mama mówi do Taty,... chwila zastanowienia i olśnienie - "grubas"
- wczoraj rano chciała żeby włączyć bajki, więc mówię poproś Tatę, niech Ci włączy, a Tata udaje że nie słyszy. Więc mówię "Madzia, co trzeba zrobić żeby Tata włączył" "Taaata plooose" - Tata dalej udaje że nie słyszy więc mówię "Madzia co trzeba Tacie dać żeby włączył" (miałam na myśli buziaka) a Magda myśli myśli i w końcu "pilota!"
- wizyta w przychodni, Magda w kolejce do lekarza biega z dziewczynką na oko z rok starszą i słyszę rozmowę: Magda pyta "a ty maś siostle albo blata?" dziewczynka odpowiada że nie, a moje dziecko z wielkim współczuciem w głosie "oj, to ty siama jeśteś!!!" Matka dziewczynki prawie z krzesła zleciała.
 
Naszemu wspaniałemu Trzylatkowi Michałkowi najlepsze urodzinowe życzenia. Zdrówka, uśmiechu, spełnienia marzeń...

68.gif
 
Jejku, to juz 3 latki sie sypia jedno po drugim:szok:

WSZYSKIEGO NAJ DLA MICHASIA:-)

i BUZIAK OD MISI oczywiscie - zalaczam dzisiejsza fotke ;-)
misia.jpg
 
Kochany Misiaczku,

Samych radosnych chwil w życiu, dużo miłości i szczęścia w dniu 3 urodzin życzy ciotka Dzagud z dziewczynami.

 
reklama
Do góry