reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Naszym kolejnym wspaniałym Trzylatkom ZUZI i MAKSOWI najlepsze życzenia urodzinowe, zdrówka, samych pogodnych dni i spełnienia wszystkich marzeń...

cbday2.gif
 
reklama
Kochany Misiaczku,



Samych radosnych chwil w życiu, dużo miłości i szczęścia w dniu 3 urodzin życzy ciotka Dzagud z dziewczynami.





Naszym kolejnym wspaniałym Trzylatkom ZUZI i MAKSOWI najlepsze życzenia urodzinowe, zdrówka, samych pogodnych dni i spełnienia wszystkich marzeń...




cbday2.gif
Od nas również najlepsze zyczenia dla wspaniałych trzylatków :-)i spóźnione zyczenia dla Amelki :-).​
 
Pięknej Zuzi i mojemu Zięciowi Maksowi w dniu urodzin składam życzenia radości i miłości oraz samych szczęśliwych chwil w życiu. Rośnijcie zdrowo nasze Kochane 3-latki.

 
Dzisiaj skończyłam kurs, dostaliśmy świadectwa i juz kolejny papier do kolekcji. Teraz sszukam pracy choć słyszałam że po wychowawczym mozna odrabiać staż. Jakby co to nawet na staż pójdę zeby tylko gdzieś się załapać, tym bardziej że od wrzesnia Nati pewnie pójdzie do przedszkola (jeszcze nie mam decyzji).
No a po kursie dziś poszliśmy grupą (co prawda nie całą, ale większość, kto chciał), na pizze. Muszę przyznać że grupa mi się trafiła fajna i zorganizowana, taka stara paczka, jakbyśmy się znali od dawna. I już jesteśmy umówieni za 3 tygodnie. Także się cieszę. I żałuję że to koniec kursu.
 
Aniajw, ale fajnie. Witać że służą Ci takie szkolenia - zapisuj się na następne.:-D Powiem Ci, że ja ze studiów też najmilej wspominam... towarzystwo i wspólne wypady do knajp i na imprezy...:-D
 
reklama
Sto lat kochanym trzylatkom Amelce,Zuzance,Michałkowi i Maxsiowi
samych radosnych dni i spełnienia marzeń
życzy Livka z mamą
 
Do góry