reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tusienka-nic sie nie martw vo te pojemniczki na mocz...na pewno wszystko jest ok ja tez dostalam zapas i mam za kazdym razem ze soba przynosic....po prostu takie maja upodobania;-)
 
reklama
Ech dziewczyny.... :-)..mdłości niedługo przejdą, wprawdzie za bardzo ich nie mam obecnie bo tylko jak cos zjem..a musze bo głodna non stop jestem...ale suma sumarum 5 tyg sie męczyłam od czerwca do lipca i teraz już gdzieś ze dwa to juz mi siedem stuknie...:-)...jeszcze z siedem i bedę w II trymestrze:-)
 
nie martw sie Tusienka mnie przy pierwszej wizycie GP wreczyla 4 takie pojemniczki i kazala przynosic mocz na kazda kolejna wizyte(to byl 5 tydzien),
problem w tym, ze tej nastepnej wizyty jeszcze sie nie doczekalam, nawet list z zaproszeniem jeszcze nie doszedl(obecnie 10 tydzien).Czy Wy dziewczyny tez tak dlugo na wizyte z polozna czekalyscie?To normalne czy o mnie zapomnieli?
I jeszcze jedno pytanko:
jakie bezpieczne, domowe sposoby proponujecie na przyziebienie?boli mnie gardlo i chyba mam stan podgoraczkowy.
 
Czesc dziewczyny.My jestesmy po szczepieniu i moja mala troche marudzi,pewnie ja raczki bola.Co do tego ze tak malo je to kazal jej nie zmuszac i ograniczyc picie mleka,rozwija sie dobrze,wiec widac taka juz jest i chyba bedzie.:tak:
Mnie mdlosci juz troche przechodza ale z rana jeszcze nie jest za wesolo,ale nie mam znow tak jak niektore dziewczyny niewymiotuje tak czesto,pare dni po zajsciu w ciaze obudzilam sie w nocy i chcialam isc malej zrobic mleko zrobilo mi sie strasznie niedobrze i na kilkanascie sekund stracilam przytomnosc po tym miedzy innymi poznalam ze jestem w ciazy,o z Viki czesto tak mialam.Nie moglam przebywac w zamknietych pomieszczeniach z duza liczba ludzi bo zaraz mi bylo slabo...:happy:
Ja mam jutro usg ale bede wiedziec dopierowszystkona nastepny poniedzialek bo tutaj lekarzkieruje osobno na usg i oni nic nie mowia tylko przesylaja wyniki do twojego lekarza:angry:
Dziewczyny to w koncu jak to jest z tymi tygodniami na usg oni licza od ostatniej@ czy od dni plodnych? bo juz nie pamietam jak to bylo z moja mala:eek:
Buziaczki dla wszystkich!!!!
 
Ostatnia edycja:
Iwwaa - czosnek, mleczko, miod, syrop z cebuli a na goraczke zimne oklady lub paracetmol. Stany podgoraczkowe sa dosc grozne w pierwszych tygodniach ciazy, dla pewnosci udaj sie do lekarza.

Beata1980 - od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Powodzenia na USG, trzymam kciuki.
 
a ja po 5 dniach leniuchowania..oj wypoczelam tak, że nawet zapomniałam, że w ciąży jestem...no ale od jutra znowu praca i rzeczywistość.. generalnie to mi nic nie ma..tylko często jestem głodna..no i jest kilka rzeczy ktorych nie tknę: jajo na twardo i grzyby...beeeeeeeeeeee

macie racje dziewczyny ten czas leci oj leci...dopiero co robiłam test przy Oti..a ona ma już 2,5 latka....i już biegnie czas od następnego testu;-)

iwwa a na przeziębienia to chyba sok z cebuli, mleko z masełkiem....no i jakiś syropek paroślazowy
 
reklama
Do góry