reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Jeśli chodzi o CC to ja już na pierwszej wizycie mam zapowiedziane przez panią gin. że rozwiązanie będzie właśnie przez CC. Wiedziałam ze tak będzie bo mam wrodzona dysplazje stawów biodrowych , kłopoty z mięśniami i astygmatyzm. Kurcze ogólnie moja ciąża jest "dużego ryzyka" ale ja się nie poddaje chce mieć mojego skarba.
 
reklama
Wlasnie wrocilam z badan i wszystko jest w porzadku: :-D krew, przeziornosc karku czy jak to sie nazywa tez dobra, ale nie maialam jeszcze toxoplasmozy, wiec mam uwazac. Z ta toxoplasmoza to dziwne, bo wychowywalam sie na wsi, gdzie zawsze byly zwierzeta, nierzadko stykalam sie z dzikimi zwierzakami , no i surowym mieskiem tez nie pogardzalam, czy mleko prosto od krowy tez sie pilo.

Podczas badan bylo calkiem wesolo. Lekarz kazal mi pokaszlec, a ja go nie zrozumialam i mowe, ze ja nie kaszle :rofl2:. Dwa razy musial mi tlumaczyc, abym zakaszlala i sie okazalo, ze chcial zobaczyc ruchy dziecka. Eh ale to byl widok jak podczas sie bobas przekrecal:-)

Co do kremow, to mam krem z apteki, dosc tlusty i przyjemny w zapachu, ale nie pamietam nazwy. Pani w aptece poleca tez dla kobiet w ciazy olejek migdalowy, lub kremy z olejkiem migdalowym. Ponoc dobrze rozmiekczaja skore.

POzdrawiam mamuski
 
ja nie myślę o porodzie a przynajmniej się starm nie myśleć gdyż strasznie się go boję. Boję się bólu i to strasznie. Chciałabym rodzić ze znieczuleniem ale u nas podobno łatwiej cesarki sie doprosić niż znieczulenia:wściekła/y:
a tak a propos jak wstawić zdjęcie na forum?
 
Ostatnia edycja:
Dzis w ogole mam dobry dzien. Kolezanka z pracy przyniosla mi dzis cala torbe ciuchow ciazowych... ehhh Takich drogich i nie chce pieniedzy. Teraz mysle jak tu sie odwdzieczyc, bo w sumie zazylych stosunkow z nia nie mam. kochana z niej babeczka, nawet imie w tlumaczeniu to ma KOCHANA.
Moze cos poradzicie?
 
W poniedziałek trafiłam do szpitala już z krwawieniem. We wtorek poroniłam. Tego samego dnia miałam zabieg. Dziś wróciłam do domu.
Nikomu nie życzę tego przez co ja przechodzę.
Jestem pewna że długo nie będę mieć dzieci po tym co sie stało.
Dziękuje za wsparcie i słowa otuchy.
Powodzenia Wam życzę z całego serca.
Do zobaczenia kiedyś ...
 
ja nie myślę o porodzie a przynajmniej się starm nie myśleć gdyż strasznie się go boję. Boję się bólu i to strasznie. Chciałabym rodzić ze znieczuleniem ale u nas podobno łatwiej cesarki sie doprosić niż znieczulenia:wściekła/y:
a tak a propos jak wstawić zdjęcie na forum?

Kochana dwa razy rodzilam na Jaczewskiego nie masz sie czego obawiac poszukaj kontaktu z połozna Opolska jest superrr babka a ciaze prowadzila mi dr.Baszak podobno ciezko sie do niej dostac Znieczulenie chcieli mi dac bez mojej prosby ale ja powiedzialam kategoryczne NIE rodzilam kazdo dziecko bez zniecxzulenia dalo sie przezyc naucz sie oddychac -to podstawa Wycwicz miesnie Kegla i przedewszystkim nie nastawiaj sie negatywnie Twoja psychika ma wiele do powiedzenia :)

dziewczynki chcę wstawić zdjęcie z usg . jak mam to zrobić pomóżcie

Kochana musisz wrzucic zdjecie na serwer image cos tam popularnie mowi sie na to żaba potem wklejasz link przeznaczony na forum
 
reklama
Do góry