reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Annya z tego co sie orientuje to Ty mozesz miec podreczna jedna na siebie i na dziecko nie ma takiej opcji zeby dziecka torba szla z wozkiem.

Gonia- ja robie tak za czasem biore Mati jak zbliza sie jej pora karmienia i sie zaczyna krecic ale jeszcze nie placze- tak na spiaco. Pieluche zmieniam co 2 karmienie zeby sie nie wybudzila ale ona zywi sie co 2 godziny wiec musze to czesto robic... absolutnie do niej nie mowie w nocy po za szszzszzsz.... jak ja odkladam to czasem jeszcze przez chwile walczy w koszyku ale potem odplywa;-):tak:
 
reklama
Dzień dobry babeczki :-D u nas nocka przespana, Julka, co wywściekała się u mojej mamy to spała od 21 do 9 rano, a Ania wreszcie usnęła o 23 i wstała o wpół do 8... Julka po śniadanku wariuje w łóżeczku. A mała coś się kręci chyba muszę mleczarnię uruchomić ;-)

u nas zimno jak cholera, ale jedyny plus, że jest piękne słonko.

Udanego dnia babeczki
 
Cześć Wam,
U mniepada, mam wrażenie że przegapiliśmy całe tutejsze lato będąc na urlopie w Polsce.

Co do smoczjów, to mojej córci musiałam dopasować smoczek, bo nie chciała żadnego dla maluchów, ssie smoka przeznaczonego dla dzieci od 6 miesiąca, w dodatku takiego o staroświeckim kształcie - na końcu ma dużą kulkę. szukałam w Polsce takich żeby ciut taniej kupić, i nie znalazłam, ale szukałam tylko w jednym sklepie.
Smoczek bardzo rzadko wypada z buzi, chyba ze mała sama wypluje, co robi tylko wtedy kiedy się już nim znudzi i przed snem. Moja pielęgniarka środowiskowa doradziła mi takiego smoka i jestem jej bardzo wdzięczna:tak:
Nasz smok:
 

Załączniki

  • P64062F20019.jpg
    P64062F20019.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 19
U nas podobnie Mala jak sie zdenerwuje to poza stekaniem, marudzeniem, a nastepnie placzem i wrzasekiem rzucza rekami i nogami na wszystkie strony i wtedy to juz ciezko jest ja czymkolwiek upokoic.
W nocy rowniez jak sie wybudzi to potrafi nie spac kilka godzin i tak juz do rana :(
Dlatego tez jak sie przebudza w nocy to od razu dostaje jedznie, zgaszone swaitelko i szszszszszzzzzzzzzz i "spij kochanie...." tak zeby sie nie obudzila, bo jak sie juz obudzi to do rana zazwyczaj nie spimy :)

Dzieki za odpowiedzi w sprawie smoczka - mam nadzieje, ze i u nas bedzie dzialal - mimo, ze czasem sie trzeba nameczyc :)
Teraz na sile wkladamy smoczki, a pozniej beda kolejne watki - jak odzywczaic dziecko od smoczka? :)
 
witam sie
u nas standard:-(
angelika normalnie jakym czytala opis mojej malej.....a smoczka ostatnio zaczela mi ciagnac ale musialam kupic ten zwykly żółty bo sylikonowego nie chce.
Nadia konczy dzis miesiac i juz fajnie czasem gaworzy:)):-):tak:
milego dzionka pa
 
Ostatnia edycja:
Kluseczka i Angelika- dzieki za rady...chyba rzeczywiscie musze sprobwac nie dac sie jej wybudzic, bo mnie juz te walki z polozeniem jej swporotem spac na maxa wykanczaja...wyprobuje i jak podziala to nie omieszkam sie pochwalic :)
Moja drakula jest dzis i jutro u siostry w Londynie ahhh jaka ulga!ciezko z ta kobieta ... na szczescie jak w srode wraca to mezus bierze wolne, wiec juz nie bede musiala z nia byc sam na sam!
a moja niunka dzis pobila swoj record spala od 22 do 5 rano!!! ale i tak Ewcia masz najlepiej nie moge sie nadziwic jak czytam iletwoja Ania spi.
ja dzis mialam isc odwiedzic znajoma...a tu dostaje sms'ka ze musi odwolac gdyz zle sie czuje i jest podejrzenie swinskiej grypy...azz sie przestraszylam...a mialam do niej isc z Inusia, wiec dzis dzionek w domciu...wpadnie niedlugo inna kumpelka na pogaduszki a pozniej moze uda mi sie jakas drzemke zlapac...
no nic uciekam
 
hej

u mnie dzis upalnie,spacer mamy za soba juz.moja niunia nawet dala mi dzis zrobic pranie i umyc okna.spi sobie slodko.w nocy tez ladnie przespala tylko 2 razy do cyca.i nawetbrzusio ja juz tak nie meczy.oby nie zapeszyc.;-)
 
reklama
hej :-)
u nas wczoraj ciezka noc z kolkami :-( ale dzis w obiad dstala kropelki i teraz chyba odsypia wczoraj bo nie obudzila sie na mleko o 23 hihih :-) czekam jeszcze chwile jak sie nie przebudzi to ja rowniez z checia odespie :p

Moje sprawy "rodzinne" bez zmain ale radzimy sobie :-)
A dzis minal miesiac i nie wiem kiedy to sie stalo????????


Buziaki dla maluszkow :)
 
Do góry