reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
witam

Oliwka juz spi ciekawe jak dzisiejsza noc minie bo w miniona to mnie moje dziecko zadziwilo usnela o 22 i obudzila sie o 5 na cyca i spala do 10.a tak to budzi sie 2 razy na jedzenie.co do usypiania to usypia przy cycu.
cos mam ostatnio problemy z netem raz jest a za 5 minut go nie ma i tak w kolko:no:
dobrej nocy
 
Cypisia alez sobie gigantyczna sygnaturke sprawilas :-D:-D:-D

Jak ja wam zazdroszcze tego ze wasze dzieic tak ladnie w nocy spia. Moje dziecie zasnelo o 20.30 ale cos w kuchni strzelilo i znowu sie usypiamy na dodatek zaraz kurier przyjedzie po reszte gratow i znowu halasu narobia:-:)-( dzisiaj sprobuje manewru z butla. Podam ja o 22 i zobaczymy jak dziecie bedzie spalo.
 
A mi jest niedobrze, zaraz będę wymiotować :-(
Mam nadzieję, że to dzisiejszy kotlet nie kolejna ciąża :szok::szok::szok:
 
Tak czytam jak te wasze bachorki usypiaja i prawie wiekszosc z pieluszka obok albo na glowie.Moja tak samo z ta pieluszka ale ona musi miec zakryta całą łepetynke dopiero zasnie.Jak jest bardzo zmeczona i chce jej sie spac to zasnie sama w łózeczku a czasami to ja pobujam troszke w łózeczku.Bo ja mam turystyczne i tam sa płozy do bujania super sprawa bujne ja kilka razy i spi.Czasami zasnie mi tez w lezaczku , ale najchetniej to na spacerku tylko wyjde z nia z klatki kilka chwil i juz dziecie spi.
Nie powiem lubi tez z wysoka na swiat patrzec a najfajniejsze sa tatusiowe rączki które niestety ma tylko w weekendy.A na rekach tez zasypia, ale ona lubi jak ja nosimy na prosto, nie jakos na lezaco, łebek juz trzyma coraz sztywniej ale własnie tak na prosto to uwielbia.
Teraz juz ładnie spi od 22:30 i pewnie pobudka bedzie koło 6 jak to juz zwykle u nas od jakiegos czasu bywa.Ja tez ide juz w bety tak mnie nogi bola bo mnie moje blizniaczki namówiły dzis na rolki i jezdziłysmy dobre 4 godziny i moje zakwasy czuje ze nie dadza spac dzisiejszej nocki ale cóz chociaz troszke tluszczyku sie stopiło dzis.....ale i tak konca nie widac.Ciezko mi idzie zrzucanie zbednych kilogramów.
Spokojnej nocki dziewczynki:-)
 
Chcialam napisac cos mądrego ale nic mi do glowy nie przychodzi ;( Oliv jak to najmłodszy rozkapryszony do granic możliwosci Etat do noszenia nawet syn musial objać bo ciagle rece i rece czekam jak na zbawienie aby rozpoczal sie rok szkolny wezme sie troche za wychowywanie maego terorysty Zjada znośnie chociaz dokarmiam go mlekiem z kartonika spi tez normalnie oczywiscie w nocy bo w dzien to nasile go usypial oczy mu sie kleja zasypia na rekach a jak go klade to juz wyspany i granatowe 2 funtówki sie swieca Glowe trzyma sztywno gada jak stary i jest masakrycznie absorbujący

(no i napisalam jednym ciagiem bedziecie sie gniewac jak nie bede powtarzala tego na odpowiednich wątkach? )
a teraz co u mnie od jakiegos czasu naszly mnie przemyslenia chcialabym cos z zyciem zrobic moja praca dyplomowa lezy i chyba w szufladzie juz pozostanie ,szans na prace w tym co robilam nie mam (jezyk jest blee) i postanowilam sobie ze otworze malutka kawiarenke taka na 3 stoliki plus ogrodek (tego mi tutaj brakuje gdzies gdzie moglabym pojsc na lody i dobra kawe z dziecmi nie patrzac jak obok pija piwo) narazie czytam i szukam kogos kto pomogl by mi napisac biznes plan Moj M twierdzi ze porywam sie z motyka na ksiezyc ale ze mnie uparta bestia i chociaz sprobuje Wiec wolna chwile poswiecam na przemyślenia zazwyczaj w wc bo tylko tam moge wejsc bez Oliviera :))
 
no i napisalam jednym ciagiem bedziecie sie gniewac jak nie bede powtarzala tego na odpowiednich wątkach?

Pani Moderator!!! Jaki nam Pani przykład daje - a fe!:wściekła/y:;-)
P.S. Powodzenia z biznesem - mi też tu brakuje kawiarenki z prawdziwego zdarzenia. A co do biznesplanu, to w Irl. Płn. są takie cusie, co się nazywają Business Center i tam prowadzi się nieodpłatne szkolenia dla ludzi marzących o własnej firmie - m. in. z zakresu pisania biznesplanów i prognoz finansowych - myślę, że u Was też coś takiego funkcjonuje. Trzymam kciuki Agata:tak:
 
reklama
jej dziewczyny.... czytam i zazdroszcze...
dzis walczymy z młodym od 20.30 i jeszcze nie śpi, mąż zmęczony, ja też mam dość, a maluch pełen energii:baffled::baffled:
śmiałam się z mężem ze nasz Fifi to mały "człowiek demolka" :-D:-D
jak go położe do łóżeczka a mu sie to nie spodoba to dostaje szału, w ciagu 3 sekund jest rozkryty, smoczek ląduje albo na podłodze albo "nad" główką, ochraniacz na szczebelkach nigdy ładnie nie może wisieć, no i zaczynaja mu przeszkadzać szczebelki z łóżeczka ale jeszcze ma za malo siły by sie z nimi zmierzyć :-D:-D:-D
 
Do góry