reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej.
Czy macie jakiś sposób na chorobę lokomocyjną maluchów. Awiomarin jest ponoć od 2 lat, a nam młody niespodziankę urządził w weekend. Obawiam się o wakacyjny wyjazd ;-(. Jutro pójdziemy do lekarza z tym pytaniem...
 
reklama
Dorotko zagłosowane.
Sama miałam brać udział w tym konkursie ale jakoś tak nie mogłam się zmobilizować. Życzę powodzenia.
Zaraz jadę po Filipka do żłobka. Strasznie za nim tęsknie ;(
 
Hej dziewczynki
ale mnie tu nie było :(
Pracaaaaa mnie pochłonęła w całosci :)
Mała rośnie jak na drozdżach- ząbków ma sztuk 6; chodzi a nawet biega; gada jak adapterek :))))))
POza tym zaiwania do żłobka i nawet nie chce pomachać na pozegnanie :) Zero łez :) Co bardzo mnie cieszy- chociaż spokojnie mogę pracować :)
Od 1go pracuję gdzie indziej- trafiło się lepiej szkoda było nie skorzystać :)
Nie nadrobię tylu m-cy nieobecności ale ciesze się ze w końcu mam chwilkę tu zajrzeć

Buziaki :)
 
Witam wszystkie mamy! Ja troche z innej beczki - czy macie jakieś sposoby na dobry sen dziecka? Moja Majunia ma 15miesięcy,był taki okres ,że zasypiała prawie sama lub gdy ją troszkę powoziłam w wózku, a teraz masakra!!!! Gdy nadchodzi czas spania jest krzyk, płacz i wielka awantura!!!!!!! Dodam, że w dzień nie ma takieg problemu, śpi raz ok 1,5 godz.więc to niedużo, a mim to wnocy śpi źle, budzi się z 5razy, płacze przez sen, nie wiem jak mogę jej pomóc i sobie przy okazji , bo już mnie to baaaardzo męczy!! Pomocy
 
[*]
o cholera jak ja jej współczuję, ale z mojego współczucia nie uzbiera sie wyprawka ani pieniążki...
troszkę pokombinuję i napewno się uda :)))
 
cześć mamuśki...
Pamiętacie mnie jeszcze???
Straaaaasznie długo mnie tu nie było i nawet nie będę próbowała nadrobić zaległości tylko w wielkim skrócie napisze co u nas.
Od końca czerwca jesteśmy już w Polsce, powolutku zaczynamy układać sobie życie. Mały remoncik, ogródek, papiery i takie tam sprawy zajmują mi ostatnio tyle czasu, że wieczorami padam na pysk. No i oczywiście Fifi....mały aparat, eh co za urwis z niego....
czasami nie mam siły za nim biegać i pilnować go. Ostatnio mojej przyjaciółki synowie (4i6lat) Pokazali Fifiemu, że na meble można wchodzić:wściekła/y: no i po kilku dniach nie ma takiej ławki, fotela, łóżka, kanapy,stołka, krzesła których by nie zaliczył.
Ostatnio uśmiałam się na maxa, po tym jak weszłam do Filipa pokoju (do tej pory najbezpieczniejszy pokój dla dziecka) by zobaczyć co synek robi...Co zobaczyłam??? Hrabia siedzi "jak stary" na kanapie i bawi się swoimi zabawkami.:-D Już na podłodze nie można siedzieć bo do tego jest kanapa:-)
Po za tym....-
biega jak szalony,
-jak mama go woła to ucieka i ma z tego ogromną radochę,
- mamy 10 ząbków
- baba i dziadzia to złoto
- rosół jest pyszny inne zupki nie koniecznie, wszystkie owoce są pyszne tylko zawsze mało
- standardem jest bułka w supermarkecie
- próbuje sam ściągać ubrania jak usłyszy, że idziemy do wanny, mama zakłada mu szlafrok i leci biegiem przez całą chałupę do łazienki, stanie za drzwiami, robi do taty puk puk i coś tam krzyczy by tata otworzył drzwi:-D
- mycie zębów to najwazniejsza czynność podczas kąpieli-czaka aż dostanie szczoteczkę
-upomina się jak jest głodny, jak chce pić to wskazuje jakiekolwiek picie by mu dać
- uczymy się samodzielnie jeść łyżką- jak na razie hektary w koło trzeba sprzątać
-jak chce iść na podwórko to przynosi czapkę by mu założyć
-
-
oj dłuuuugo można by pisać...
aaaa zapomniałam dopowiedzieć, że ulubionymi zabawkami są części od maszynki do mielenia, "plastikowe" grabki taty do grabienia liści, szlauch do podlewania działki, krany, konewki-wszystko co związane z wodą:-D
aaallle się rozpisałam
tyle u nas.
Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie i gratuluję i życzę duuuużo zdrówka, tym którym znów rosną brzuszki:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny musze sie Wam pochwalić. Mój Piter od dzisiaj zaczął chodzić i to nie pare kroczków tylko tak np. przez cały pokój. Wiem, że dla niektórych to nic takiego, ale jestem z niego dumna :)
 
Do góry