reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czerwiec 2010

No właśnie Eagle cos nie widać , bidulka pewnie zmęczona chorobami maleńst i dużeńst:p Mam nadzieję że jej nic nie wzięło iii GDZIE JEST KASIEK????????
 
reklama
Milka dzielna, nawet nie wiesz jak bardzo:)
Ale ostatecznie to babcia nie chce nas puścić do Wrocławia z powrotem, już dzisiaj się podobno kilkanaście razy pytała dlaczego nas niema i kiedy wrócimy... coś czuje że już też jej pamięć zaczyna szwankować.
Za to jak widzi małą to się cieszy strasznie, zresztą z wzajemnością, ta aż rączki wyciąga;)
 
milka odmroziłam :-(
kasiek Widzę po suwaczku, że waga ładnie spada :tak:
klementinka hehe, uroki ciąży ;-)

I nie pojechałam do rodziców, muszę się w takim razie szykować do wcześniejszego snu. Ale najpierw ćwiczenia :tak:
 
Perfecta - jesteś kochana, jestem jestem... trochę zajęta, ale później poczytam więcej!

Zdec
- witaj! już się martwiłam co się stało z Tobą! gratuluję postępów Natalki! :)

Gosiagro
- tak, ja strój Ty sweterek... oby to pomogło! zwróć uwagę na mój suwaczek!!! coraz lepiej!! ;)

Konniczynka - spada spada, ale w tempie żółwia ;)
 
czesc ja tylko na chwilke
\Sonia opanowała do perfekcji chodzenie na czworaka do przodu, przemieszcza sie z predkoscia swiatła i nie ogarniam tego hehehe, do tej pory umiał tylko do tyłu hihi i to powolutku co chwila przysiadajac a teraz nie do zatrzymania, przebiera na przemian rękoma i nogami szok juz sie boje jak zacznie chodzic

my za tydz na osiemnastke kuzynki syna, dam mu kase bo zbiera na prawko;-)))

ide do łóżeczka papapa
 
Liliti - gratki dla Sonii :) mały "speedy gonzales" ;)

Kasiulka
- Hania ma już tyle tych perełek! super!

KasiaJ. - Fifi w "Twoje Dziecko"??? ale super! jak to się stało? i niech ktoś wrzuca tę stronkę bo chcę luknąć!!! ;)
 
reklama
Do góry