reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

u nas beni jakis dzisiaj grzeczny...hmm az dziwne... zjadłam improwizowany obiadek... bo mialam robic kluski śląskie i nie mam ani ochoty ani siły

u nas pampki w rozmiarze 2 sa dobre poki co :-)
 
reklama
Madzioolka trójki Pampersa nie są duże. My kończymy dwójki i na trójki przechodzimy, bo Maję dwójki zaczynają w nóżki obciskać. Dla mnie Huggiesy to niewypał - każda jedna jedynka przeciekała...
 
z Huggisów miałam próbkę newbornów i byłam całkiem zadowolona ale faktycznie wielkością były zbliżone do dady 2, mam nadzieje że te 3 sie sprawdzą bo mam pakę chyba 76szt i wyrzucac nie będę ale na siłę zużywałam pampersy premium care i dla mnie to były najgorsze pieluszki ever - za cienkie
 
Hejka! Coś mi się wydaję że Forum przymiera śmiercią naturalną...zobaczymy...
U nas brzydko na podwórku...a tak lubimy chodzić na spacery...chwalimy się że Malwinka dzisiaj skończyła dzisiaj 2 miesiące...ale ten czas leci...nie do pomyslenia...ja upiekłam dzisiaj znowu ciasto ze śliwkami...czekamy na gości z pracy męża...wpadne tu wieczorem tylko nie wiem czy będzie co czytać :p
 
Witam! My już jesteśmy po chrzcinach. Tyle przygotowań a tylko chwilka chrzcin i świąteczny obiad. I już jest po wszystkim. Chciałabym aby ta chwila trwała jak najdłużej. A dzisiaj jeszcze poświętowaliśmy po chrzcinach. Jak ściągnę zdjęcia to wrzucę na chrzcinach.
Pozdrawiam
 
ee Misia no co ty..wiadomo toche mniej sie pisze ale jak tylko sie odchowaja brzdące to pewnie bedzie tego więcej :-)

ja bym pewnie wiecej siedziała na forum gdyby nie pranie, mycie naczyń oglądanie seriali i gotowanie :-)

Beni dzisiaj bardzo grzeczny nie zapeszając !!

jestem przerazona ile ten głodomor je...1 paczka mleka na dwa dni hm...pojdziemy z torbami jak bedzie tak jadł hehehe :-)
 
My już wykąpane i się cycolimy właśnie :)

Misialina gratuluję 2 miesięcy :) jejku ledwo co te nasze szkrabiki się urodziły, dopiero co skończyły miesiąc a tu już drugi mija... jak ten czas szybko leci...

My jutro o 8 rano mamy szczepienie, strasznie się tego boję...
 
reklama
z kolei ja zaczynam się martwić, bo Marysia coraz mnie je:( Przy cycu ostatnio głównie grymaszenie, jak w sumie pociągnie 5 minut to dobrze. Tylko w nocy je ładnie. Próbuję ją częściej przystawiać do piersi żeby coś zjadła, np po dwóch godzinach ale wtedy od razu jest awantura i nawet nie próbuje ssać. Po 3h zje niewiele... kurcze nie wiem czemu tak. Nie przybiera też jakoś super, bo w 6 i pół tygodnia mamy na plusie 1,1kg. Nie ma tragedii, ale mam wrażenie, że ona je coraz mniej. Chyba jutro pojedziemy do pani Beatki, doradcy laktacyjnego.

Misia no co ty, może jesteśmy w mniejszym gronie ale jesteśmy:) Udzielajmy się więc chociaż my! Moja Marysia grzeczna więc znajduję czas żeby wszystko ogarnąć W domku porządek jak nigdy wcześniej, obiad codziennie ugotowany (wcześniej to rzadkość - mąż je w pracy:), poprane, poprasowane a i na BB znajdę odrobinę czasu. Opanowałam nawet pisanie lewą ręką kiedy na prawej ręce śpi mała:)

Ironia zazdroszczę, że Beniu tyle je, ja bym chciała żeby Marysia zjadła choć połowę tego co twój synek:)

Baśka fajnie, że już po chrzcinach! Dla mnie to temat, o którym staram się nie myśleć. Dla naszego budżetu domowego to dramat. Tak bym chciała zrobić chrzciny w domu ale u mnie nawet stołu nie ma, miejsc siedzących mam od biedy 6. A ludzi na chrzciny 23...

Madzioolka trzymam za wasze szczepienie! Oby poszło bezboleśnie:)
 
Do góry