reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

a my znowu walka z koleczką, więc w międzyczasie moge poczytać co nieco...

Wasze szkraby wczoraj miały senny dzień, za to moja Hanula wojowała od samego rana - cały dzień płacz aż do 24:30 :szok: potem pospała do 4, następnie do 5:30, walczyła do 7, pospała do 8:30, a potem do 10. Sama się dziwię, że jeszcze chodze po 7 tygodniach w takim wydaniu. Jak nigdy nie miałam sińców, tak ostatnio worki pod oczami wiecznie. Zebym jeszcze mogła spać w nocy kiedy ona przyśpi, ale zaczynam myśleć, analizować i doopa nie sen.

misia gratuluje 2 m-cy córci

pampki nadal 2 u nas

...i znowu zapomniałam co miałam odpisać, wybaczcie :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misialina, gratki z okazji 2 miesięcy :)

Trasia, z tego co mówiła mi pediatra to dzieci z czasem skracają sobie czas karmienia. W sensie, że po prostu szybciej się najadają. Niektóre piją intensywnie przez 5-10 minut i są już najedzone. Może u Marysi podobnie. Nie martw się mamuśka :) A porady zawsze warto zasięgnąć :)

Madzioolka, trzymam kciuki za jutro :)

Baśka
, fajnie że już chrzciny za Wami. I czekamy na fotki Twojej księżniczki :)

Icak, mam nadzieję, że koleczki dadzą Wam spokój i Hania zacznie ładnie przesypiać nocki :)

Dziewczyny zazdroszczę, że tak możecie wszystko ogarnąć. No, ale z moją rozdarciuchą wiszącą ciągle na mnie i trzylatkiem, którego rozpiera energia nie zawsze daję radę. Dobrze, że Jaś od sierpnia do żłobka idzie, to będzie więcej luzu. No i może jak już sprawię sobie chustę to jakoś lepiej wszystko da się zorganizować :)
 
witajcie
my po chrzcinach -wczoraj były
sajgon w domu, tydzień przygotowań jeden szalony dzień i znów sprzątanie -masakra!!!

Ale mamy to już za sobą...
Nie mam czasu wejsc na bb bo jak włącze kompa to Mati oczy otwiera :-(
A teraz poluje na chuste nati na allegro

Nie poczytam co u was bo oczy mi sie kleją, mały spał wczoraj od 23.30 do 6,30 i potem jeszcze do 9.30 a następnie cały dzien oczka otwarte i zabawa :-) "a gu" pokazywanie grzechotek itp.
więc mam dosyć już teraz
 
czesc
jejku nawet na neta dzis czasu nie mialam tylko troszke rano z Wami posiedzialam
bylam u taty na imieninach do wieczorka a jak wrocilismy to mala sie zajmowalam, cos spac nie mogla i stekac zaczela mi az zwymiotowala, chyba sie przejadla i teraz od 30 min mi spi.... a mezus jak wrocilismy dwa ciasta mi upiekl :-) Wzielo go na pieczenie hehehe nigdy mi nie piekl a odkat urodzilam Misialinke juz trzeci raz mi piecze :-) Jutro mam imieninki rodzice sie zjezdzaja i sie stara ;-)

no dobra jutro Was postaram sie poczytac, wybaczcie ze tak samolubnie teraz o sobie...
DOBRANOC :*
 
To dzisiaj ja witam się pierwsza chociaż pewnie i tak któraś z Was wstała przede mną. Zuzia wreszcie otrzymała PESEL więc dziś jedziemy stoczyć batalię o miejsce w żłobku:-) Tak naprawdę jedziemy złożyć konieczne dokumenty i mocno liczymy na stare znajomości mojej teściowej w tej kwestii bo kiedyś pracowała w żłobku (tylko że do tej pory kierownictwo placówki już się zmieniło:-(). Sama nie lubię jak się coś załatwia po znajomościach ale jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta" a ja muszę w styczniu wracać do pracy:wściekła/y:
 
Witajcie :)

My już po szczepieniu, nie obył0 się bez płaczu ale Maja szybciutko się uspokoiła i chwilę potem zasnęła w samochodzie, dostała dwa wkłucia w nóżki, mam nadzieję że nie będzie jej to dokuczać... no tak jak w ciąży nie mogłam patrzeć jak pobierają mi krew tak i teraz zrobiło mi się słabo jak pielęgniarka wbijała igłę w tą malutką nóżeczkę, musiałam się odwrócić... a Tomek to już na sam widok igły zrobił się blady jak ściana :)

Też dziś odebraliśmy pesel Majki wracając do domu więc dziś zarejestrujemy Ją na usg bioderek.

Mamusia trzymam kciuki za żłobek &&&&&
 
hej :-)

U Nas kolejna nocka ok- przespana cała.

Z Mężem już lepiej- przyjechał z pracy z różyczką i przeprosił... Obiecał że więcej się to nie powtórzy...

Larvuniu wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! Przede wszystkim zdrowia, pociechy z Michalinki i Męża ;-) i spełnienia marzeń i duuużo wolnego czasu, żebyś go spędzała min z Nami na BB :-D buziaki Kochana ode mnie i Antka :-)

MamusiaCóreczki & za żłobek. Powodzenia! :tak:

Madziolka
wiem o czym piszesz... Ja też nie mogłam patrzeć jak Antkowi pobiera krew najpierw z piętki a potem z rączki (na bilirubine) Masakra, powstrzymywałam się sama od płaczu... No i musiałam wyjść, a mój Tomek trzymał Młodego za rączkę...

DZIEWCZYNY MAM PYTANIE ODNOŚNIE SZCZEPIENIA. WCZORAJ POŁOŻNA ZAPROPONOWAŁA NAM TO PODSTAWOWE SZCZEPIENIE ZA 120 ZŁ, ŻEBY ANTOŚ BYŁ KUTY TYLKO RAZ. A NIE W PIĘTKI ZA KAŻDYM RAZEM.

No i w sumie się zastanawiamy... Nie chodzi mi tu tylko o wydatek (3x120zł) fakt, że w Naszej sytuacji są to spore pieniądze... ale ogólnie się zastanawiam.

CZY KTÓRAŚ Z WAS KORZYSTAŁA Z TEJ SZCZEPIONKI? PROSZĘ O OPINIE.

Młody sobie śpi a ja się biorę za prasowanie- taka góra mi urosła że szok!!! :wściekła/y:

miłego dnia Mamusie :-)
 
reklama
Do góry