reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

proszę, mój prezent od M:-)
fota1.jpgfota2.jpg
ps. zdjęcie z tel, więc sorki za jakość
 

Załączniki

  • fota1.jpg
    fota1.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 37
  • fota2.jpg
    fota2.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Hej laski! Ja w robocie, juz mnie oczy od monitora bola....w weenend bylam u tesciow- duzo jablek zjadlam...
trasia sto lat dla Szymusia! Widzialam zdjecia- ale zlecialo!
Doris Maja tez malo choruje w domu, chodzi co prawda na godzine do klubu malucha, ale odpukac nic jeszcze nie przywlokla
Asinka, ja codziennie tak zasypiam i wstaje przed 7, da sie przyzwyczaic;-)ale przygody nie zazdroszcze, zazdroszcze energii na te wszystkie wasze wyjazdy
Felkaa no pieknie i jak milo!
To jablko bedzie pozniej bo jeszcze mi sie odbija
 
asinka fota 70zł, ramka bodajze 80zł = 150zł hmmm... mały nakład finansowy...?:-p ps. nie to żebym była materialistką:-p sama bym pewnie nie sprawiła sobie takiego prezentu plus chciałabym zebyśmy byli we trójkę na zdjęciu, a M stwierdził, że na siebie samego nie musi patrzeć...:-p
 
Ja na szybko z zapytaniem jak przywrócić suwaczek który nie wiadomo jak i dlaczego mi zniknął..... :wściekła/y:Szukałam w opcji profilu "mój podpis" i nic.:baffled:
Ściskam, odpiszę na spokojnie później.
 
reklama
Do góry