reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Hej :)

Nie mam za bardzo czasu na bb. :-( W pracy koleżanka która mnie zastępowała została i miałyśmy być we dwie, ale co się okazało? Że prawdopodobnie jest w ciąży! :-D i siedzi już na L4, więc mam roboty po uszy, bo styczniowy zastój minął, z roboty gnam do domu, w domu czas poświęcam małej, no bo mamy go niewiele.. Potem nadrabiam obowiązki domowe, sen (kiepskawy) i znów to samo...

Jak się ogarnę trochę to wpadnę niebawem... Buziaki!!!
 
Fajnie chodziło się po galerii w nocy polecam:-) i nikt nas nie gonił z latarką nic z tych rzeczy:p

a do tego rozłożyli nam kanapę, ubrali pościel i skręcili meble :-D:-D (rozkładali plan do zdjęć, albo nakręcenia reklamy Lenora:-))

][/B]

A w ogóle, to mam nerwa. Nie dość, że to moje dziecię mi dało do wiwatu, to jeszcze koleżaneczka z pracy podniosła mi ciśnienie. Normalnie aż mną zatrzęsło :wściekła/y: Musiałam się długo uspokajać.

Co Ci zrobiła??

Wawę zasypało!! Czy my dojedziemy jutro do Mszczonowa??:-)

Właśnie oglądam na TVN Style "dramatycznie adopcje". Młoda dziewczyna w ciąży, nie chce dziecka, więc od razu po porodzie oddaje malucha do adopcji - parze gejów :szok::szok: podziwiam...
Oczywiście jak tylko zobaczyła malutką, to poczuła z nią więź, ale i tak się zdecydowała oddać...Za każdym razem jak się spotykają to płacze, ale mówi, że wybrała dla niej życie takie, na jakie zasługuje. Nie mam nic do gejów, ale jakoś ciężko mi ogarnąć fakt, że adoptują dzieci...

MsMickey - wysłałam Ci PW
 
Ostatnia edycja:
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelo:-)


nie moglam sie tu zalogowac ;//////
jakby hasło bylo nie to, zeby tu wejsc musialam poprosic o pomoc sile wyzsza i zmieniono mi haslo...

brakuje mi ploteczek na bb ;//
 
Ostatnia edycja:
Mloda K ufff dobrze, ze to nie oprycha. Swoja droga to K mogl wspomniec o zadrapaniu pod nosem ;-)

Iwon tylko nikogo nie gryz i nie drap. Wykrzycz sie do nas :)

Munka ja ogladam serial The new normal - komedie, tez o parze gejow i surogatce, ktora ma im dziecko urodzic ;) A tak serio, to jakos sie nigdy nie zastanawialam nad kwestia adopcji przez pary homoseksualne.

Buziak witaj, az oczy przecieralam ;-)

Hatszept nie lam sie! Kazdemu zdarzaja sie wpadki, a przeciez szef wie, ze i madra i obrotna dziewczynka z Ciebie.

Claudette chyba Ci jakos wybaczymy, ale musisz pogadac z szefem o jakiejs pomocy, bo za malo czasu na bb masz :D

Uhhh, ale Wam zazdroszcze spotkania - no i wiem czemu mnie tak uszyska piekly ;-)

Co do niekapkow to mam tommee tippee i nie narzekam. Mlody szybko nauczyl sie z niego pic. Tylko, ze po kazdym pociagnieciu musze mu zabierac, bo ciagnie, ciagnie, ciagnie - zapomina polykac i pluje fontanna ;)

I nie jadlam paczka - za daleko do sklepu, a poza tym z moim obcym (czyt. oprycha) na twarzy, nigdzie sie nie wybieram.
 
Alez naskrobalysie od wczoraj :szok:


Super, ze spotkanie sie udalo i kazda jest zadowolona a jakie smakolyki mialyscie na talerzach :cool2:

Hej :confused2:

Macie jakiś pomysł, dlaczego moje dziecko od dłuższego czasu budzi się o 22, 24, 2, 5 z głośnym płaczem?
I dlaczego od piątej zmaiast spać, to wyje?

Dzisiaj miałam pierwszy od dawien dawna kryzys. Oddałam go o 5.30 mężowi i nic mnie nie interesowało, miał go zabawiać, ubrać, zajmowac się nim, a ja się zaszyłam w łazience i szykowałam do pracy. Chciało mi się normalnie wyć z nerwów. MAM DOSYĆ TYCH NIEPRZESPANYCH NOCEK i tego jojczenia małego. Jednego dnia jest super dzieckiem, a następnego ciągle stęka, pręży się, marudzi.

Mam doła.

moze zabki jak dziewczyny juz napomnialy? my mamy zel dentonix ale czy jest dobry ciezko mi stwierdzic, wydaje mi sie , ze ona go zjada zanim dojdzie na dziasla :sorry2::dry:

Olej kolezanke, nie warto nerw tracic :no:


Glowa do gory w koncu kiedys sie to skonczy :tak:

Sunshine ale Ci fajnie z ta butelka ja w koncu musze zmienic te szklane na plastiki bo moj sie nigdy nie nauiczy trzymac... a masz uchwyty przy butelce ??

mam buteli avent i ona ladnie je lapie, nie maja uchwytow.

co do niekapkow mam TT z twardym ustnikiem cup1.jpeg ale trzeba porzadnie pociagnac zeby polecialo i mloda nie pije. Kupilam drugi NUBY i jest podobny jak ma Mlodak silikonowa konowka duzo leci i na poczatku sie krztusila ale juz sie nauczyla :tak::-)
o taki cup.jpeg

Mlodak- moze sudokremem posmaruj
Rysica- grzywka boska :tak:


Wspolczuje nieprzespanych nocek :sorry2:


I jeszcze cos komus ale wylecialo mi z glowy, moze pozniej, lece robic faworki :-):-):-)

A dzis jak na razie tylko pol paczka :tak::-)


Buziak- co za niespodzianka!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to ja to ja :happy2:

no mi własnie brakuje Was baaaaardzo mocno.
Niestety nie wiem kiedy bedzie mi dane wrocic do Was ;/// to nie tak, ze nie chce tylko nie mam jak ;///
 
Do góry