reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hej,

Dla niewtajemniczonych i nieśledzących: josie jednym kliknięciem zniszczyła i unicestwiła nasz jedyny fejsbukowy byt czyli grupę czerwcową na FB - tym samym w kosmos poszły apteczki, porady, zdjęcia, wyznania, wszystko to, czym żyłyśmy przez ostatnich kilka miesięcy. To tak, jakby ktoś teraz usunął cały BB czerwcówki 2012, całe zwierzaki, cały mały świat, który sobie stworzyłyśmy.

Tak się Aniu nie robi, to nie były tylko Twoje własne wypociny, to było nasze, razem skrupulatnie tworzyłyśmy całość od miesięcy. Jednym ruchem, w ciągu 3 minut od oświadczenia - zrobiłaś to i nawet nie dałaś nam szansy się gdzieś przenieść.

Wszystko będziemy teraz odbudowywać.

Mogłaś przelecieć przez posty i wywalić swoje zdjęcia, żeby ani GkVip ani nikt inny ich nie widział. Usunęłaś nas ze znajomych - wolna wola.

Generalnie miej świadomość, że zabrałaś ponad 40 dziewczynom coś bardzo cennego - ja się pytam w imię czego????

Skoro nie chcesz, byśmy oglądali Twoje posty i zdjęcia - powinnaś ten cały wątek też usunąć.

Cholernie się zawiodłam i jest mi zwyczajnie po ludzku przykro, że ktoś mi wykręcił taki numer i zupełnie nie dał szansy na cokolwiek.

Dziewczęta ze zwierzaków i inne - życzę Wam, aby NIKT NIGDY Wam takiego numeru nie wykręcił. Świat online często staje się bliższy niż byśmy chcieli, zajmuje wiele miejsca w naszym życiu, utrata ważnej internetowej rzeczywistości jest równie boleśnie odbierana jak utrata przyjaźni czy kogoś bliskiego...

josie- napisze krotko, nie spodziewalam sie tego po tobie, co niektore mialy zdjecia swoich dzieci, niezapisane nigdzie indziej, a ty to zniszczylas

dlaczego mam na priwach konsultować sprawę, która dotyczy ponad 40 dziewczyn, które się stąd wywodzą?

Ja się kłócić nie przyszłam, josie nie dała nikomu szans na odpowiedz i reakcję - więc piszę tu, co mnie boli. W końcu od tego było i jest forum. Burzy robić nie mam zamiaru, ale miałam ochotę wyrazić swoją opinię.

No własnie może wszystkie teraz tutaj powinnyśmy wrócić, skoro Ania zadecydowała, że forum na FB to jej prywatna własność i ma prawo usunąć wszystko bez konsultacji....Aniu, brak mi słów na Twoje zachowanie. Byłam i jestem w szoku, wydawałś się taka zrównoważona, poważna babka......


tak się nie robi kobito,podpisuje się pod dziewczynami
to że otworzyłaś tą grupe to nie znaczyło że jesteś jego właścicielem ,śmieszna jesteś i widać że nie dorosłaś do wielu rzeczy
 
reklama
siedzę i szukam co chcę dostać na roczek:D już znalazłam rowerek 3-kołowy i wysłałam linka babci. drugiej wysłałam linka do tablicy dwustronnej. nie mam pojęcia co chcieć od chrzestnych:D

swoją drogą kiedy kupuje się mini kuchnie dla dziewczynki?
 
Hejka


Słońce ja wczoraj dzamprezowałam pierwszy raz odkąd zaciążyliśmy ;-) wróciłam była prawie 4, po ostatnich przejściach zrelaksowałam się, wytańczyłam i co najważniejsze dziś kaca nie miałam :-).

Dziś poszliśmy ze znajomymi do restauracji po obiadku. I jak tu się odchudzić i jeść szarlotkę z lodami i bitą śmietaną?

Nie wiem o co kaman na FB ale widzę że się narobiło a nie powinno.

mmmmmmmm.....szarlotka na ciepło z lodami!!! mój ulubiony deser :-D

kasiekz - dawaj linki do prezentów :-)
 
Kurcze ja o roczku w ogole nie myslalam jeszcze mi sie wydaje ze on ma wszystko czego potrzebuje... Moze nie ma jakos mega duzo zabawek ale tez nie chce zeby mial cale sterty i niczym sie pozniej nie bawil... Jak czuhe ze cos by mu sie przydalo ( jak ten laptop:-) ) to kupuje. Mysle nad tym big bobby car.
 
Ja robię listę i jak będę miała coś nowego to Wam dam znać :-) Jak dla mnie to fajne by były np. karty podarunkowe do sklepów, tylko znając życie to każdy będzie chciał kupić coś, czym Gabi będzie mogła się pobawić itp. itd. A jak się przeprowadzimy, to naprawdę zabawek będzie miała dużo, więc nie chcę kolejnych.
Ja już postanowiłam, że kupię jej smoby cotoons i zabawek wystarczy.

Na liście póki co mam szlafrok i tunel z IKEI :-D
 
reklama
Dzień dobry!

Moje dziecko zrobiło mi dziś pobudkę o 5.30 :confused2: (Iwon, Rysica łączę się z Wami w bólu)... Bez sensu, bo już musiałam ją uśpić na drzemkę, a za niedługo i tak ją obudzę, bo trzeba wychodzić... :dry: Ale za to miałam czas tu zajrzeć przy kawce ;-)
a i nie wiem czy sadzaja Panie Nikosia w zlobku na nocniku bo z tego co wiem robia to po 6 miesiacu, ale dzsiaj dwa siiusiu i jedna kupka byla na nocniczku ... doslownie czlowieka duma rozpiera :D:D:D:D
Gratulacje! :-)
My też od jakiegoś czasu sadzamy Zosiaka i niania twierdzi, że codziennie po śniadanku robi kupę na nocnik. Nam w domu udało się raz złapać "dwójkę" i kilka razy siuśki ;-)

Na liście póki co mam szlafrok i tunel z IKEI :-D
A do jakiego wieku nada się ten tunel?
 
Do góry