reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Robaczku własnie wczoraj myslałam że dawno Cie nie ''widziałam'' na bb i fb super że się ułożyło z cycem o to tez szydelkujesz no zarażacie dziewczyny tym szydełkowaniem :-D a jaki syrop p/bólowy dajesz Hubisiowi ?? ja mam na dziąsełka dentinox i jak widze że Daria sie strasznie złości i gyzie wszystko to jej smaruję i sie uspokaja a ostatnio gryzie z upodobaniem tetrę widac to jej pomaga bo tetra taka szorstka jest to jej tam fajnie masuje :tak:
ja dziś mam w planach naleśniki ze szpinakiem i druga wersja na słodko z serem :tak:
 
reklama
Wróciłam ze śniadaniem i herbatką :happy:

Dmuchawcu, Robaczku, Jak miło Was tu znowu widzieć :-D

Robaczku, Oczywiście jesteś w tej grupie, otworzyłam taką grupę , żeby dzielić się ozdobami Świątecznymi, pisać jakie prezenty robimy itd.... Ta grupa jest po lewej stronie , tam gdzie masz grupę czerwcówek :happy:

U nas nocka lepsza niż wczorajsza : 22.30 , 1.30, 4, 5 i przed 7 wstała pinda ;-)

Mam wieści od adwokata , ale napiszę je w innym miejscu jeśli pozwolicie :sorry:

U nas pogoda paskudna , znowu ciemno :wściekła/y:

Terii, Ta Wasza Daria jest taka silna , fajna śmieszka , lubię oglądać zdjęcia w z jej "wygibaskami" :-) Jeśli chodzi o mleko 2 to zazdroszczę , że Daria lepiej po nim sypia, widać , że na moją Zosię nic nie działa :no: Zosia za to widać , że potrzebuje więcej jedzonka, zjada już cały "duży" słoik obiadu i duży deser :tak: Wczoraj jadła risotto z warzywami--oj jak jej to smakowało :-D

Palin, Ty nasza poetko kochana , lubię czytać Twoje rymowanki :tak:

Właśnie tak sobie pomyślałam że Mikotek, wpędziła mnie znowu w nałóg BB :rofl2:

Czekam na długi weekend popadam w jakąś depresję chyba ,siedzę w domu i nic mi się nie chce, nawet ruszyć tyłka i jechać do koleżanki , która zaprasza mnie już 3 tydzień:crazy:

Terii, Używamy tego samego żelu i jest on bardzo dobry, używałam go również przy Julce, a powiem więcej jak czasami przegryzę sobie policzek to też smaruje i naprawdę pomaga :-)


Miłego dnia życzę Wam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawcu pracowity dzień Ci się zapowiada!
panic_2.gif
Zapomniałam pokazać zaproszenia, już nadrabiam i przepraszam
wet-kiss-smiley.gif
Wzór 3 (ten kremowy) Zaproszenia na chrzest, roczek, urodziny 'Nikole' (3614222949) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Robaczku podłączam się pod pytanie Teri odnośnie tego syropu. U nas Bobodent

Wenusjanka
nie pomogę niestety - ale z chęcią posłucham rad Dziewczyn
boing.gif
Prawda, że cudne te szydełkowe śnieżynki?
 
Robaczek - super, że Cycolicie. Nam w aptece też zachwalali Camilie, koleżanka też swojej córci podawała i mówiła, że super. Nam jakoś starcza schładzanie w lodówce gryzaka i (tak jak u Teri) pielucha.

Dmuchawcu - jeszcze nie wiem, co wyjdzie z tego mojego szydełczenia, ale spróbuję. Mam trochę serwetek wyszydełczonych, kwiatki (takie jak przyszywanych czapkach, tylko z agrafką, żeby móc przypinać gdzie chcę) - dostałam od pani, która szydełkuje z nudów, bo jest "leżąca" (w lutym kończy 94 lata). Kiedyś robiłam na drutach (torebkę, opaski na uszy, etui na komórkę), ale mi przeszło. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Teri - Mikołajowi też już chyba zbrzydła 1, w dodatku wciąga to jak picie. Na 2 to raczej za wcześnie, wiec dodaję mu kleik do porcji. A najchętniej to wsuwa taką gęściejszą kaszkę mleczno - ryżową malinową.

Wenusjanka - Mikołaj ma już niekapek z LOVI i na razie się nim bawi, ćwicząc chwytanie i pakowanie do buzi
Kubek niekapek | Produkty | Lovi.pl
Ale docelowo chcę go uczyć pić z takiego 360'
Kubek 360° | Produkty | Lovi.pl
Żeby nauczył się pić jak z normalnego kubka (nie szukając dziubka przy szklance ;-))

***

Nawet nie czuję
kiedy rymuję.
Słówka tak składam,
gdy Wam odpowiadam.
Gdy pochmurno na dworze
wystarczy, że se tworzę
i nie martwi mnie ulewa,
i Mikołaj więcej śpiewa,
i mąż bardziej kochany,
i obiad mniej zjarany.

no właśnie, co tu robić na obiad..?
:-p
 
Ostatnia edycja:
korba to z Zosi twarda sztuka hha :-D no ale jak ona zjada duży słoik obiadu i deseru to co sie dziwić że mleczka zje mniej moja to jeszcze małe słoiczki je choc czasem widze że ciutke za mało jej ale deseru nie ZJE wmuszam jej choc połowe słoiczka bo po owocach robi lepsze kupki no nie wiem juz wszystkich smaków prubuje i zaden deser jej nie podchodzi !!! no zwykle to jest raczej na odwrót :baffled::eek: korba z zaraz po 6 miesiącu sa jogurciki może Zosia już prubowała ? ja mam nadzieję że posmakują Darii kurcze za 10 dni już pół roku będa miały nasze panienki
to korba jak lubisz wygibaski Darii to specialnie dla ciebie wczorajsze granie w piłke z braciszkiem jak ona uwielbia ta piłeczkę zwykła z kauflandu za 8 zł ma w srodku grzechotkę i jest fajna mięciutka kolorowa ona ja normalnie łapie jak sie rzuci i jaka radośc z tego ma :-D

ja ten żel trzymam cały w lodówce więc jest dodatkowo taki zimny więc fajnie małej pomaga

wenusijanka tez własnie sie rozglądam za niekapkami bo u nas to samo że Daria wyrywa mi kupek a chce żeby szybko nauczyła sie pic z kubeczka niekapka oczywiście

ech lece bo wstała i sie juz znudziła i woła ejeje

Palin jesteś niesamowita

mikotku miałam te same zaposzenia na chrzest dla darii te z rózowa wstazka !!!!! tylko ja kupiłam w sklepie bez specialnej dedykacji ale wzór identyczny !!

dmuchawcu jak tylko mała pozwoli zaraz zamawiam ten kubeczek dzięki kochana doswiadczona kobietko :-)
 
Ostatnia edycja:
I witam się ja,
pomimo, że pogoda zła
Rymowanki Palin są cudne,
sprawiają, że wpisy nigdy nie są nudne :)
I kolorowe wpisy Mikoto
dzięki nim BB błyszczy jak złoto !
Nad obiadami kochane dumacie,
nie pomogę w tym temacie :p
U mnie pierogi ruskie gotowe
po co mam dokładać sobie robotę ???
I mnie wzieło na wierszowanie :p
Miłego dnia kochane moje Panie :*
 
Plin ANula !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Was nad życie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teri,Mikotko krople podaję Pedicetamol. Pieluchę tetrową też uwielbia wcinać. Daria niesamowicie jest rozwinięta ! Hubert to daleko przy niej za murzynami !

Korba, ale serwujesz pyszności Zosieńce ! A potem narzekasz, że mleka nie chce, też bym pogardziła mlekiem przy risotto :)

Wenusjanka
, ja oprócz medeli kupuję tylko firmę Avent, butelki, smoczki, niekapki

Jesteśmy po badaniu krwi. Ale się biedulek napłakała :( Krew nie chciała mu lecieć a 3 fiolki musiały pobrać :( Doszliśmy do domu i wtulił się w cyca, zjadając całego i zasnął przy nim - jak ja to kocham ! i teraz jeszcze bardziej się rozczulam !
Kupką była też ale siusku nie zrobił do woreczka więc jutro muszę pilnować i jeszcze raz iść do lab.

Dobrze, że miłe piguły były

Pewnie o chuście to już nudno ale ja wciąż nie mogę z ludzi jak widzą chustę. Wczoraj to wybuchałam prawie wstrzymując śmiech. W poczekalni, po lekarzu, płaczącego, zmęczonego Hubolka położyłam na przewijak i zaczęałm motać chustę - ludzie wszyscy aż zamilkli ! Szczeny opadły jak nagle Hubert uspokoił się, gdy włożyłam do chusty. Oglądali moje motanie jak najlepszy film w kinie komentując : ale wynalazek, co za moda, czego to ludzie nie wymyślą itd...A szczyt szczytów ich zaskoczenia była kurtka w którą zapięłam się i małego. to było bezcenne !!! Niemal nie pospadali z krzeseł :D:D:D

Ok zabieram się za robotę bo to prawie 10, Hubi za godz pewnie się zbudzi

A obiadek, dla siebie i Sewerka mam mielone z indyka, smażone, a Sylwkowi jakieś mięso kupię i też na szybko usmażę. Na jutro planuję pomidorówkę.
Naleśniki ze szpinakiem też bym zjadła, uwielbiam szpinak ale nie gotuję bo tylko ja w moim domu go lubię :(
 
reklama
wpadłam tylko na chwilę i nadrabiam już kilkanaście minut :rofl2::rofl2::rofl2:
dziś szczepienie, więc znów pół dnia spędzę w przychodni.. masakra :confused2:

dmuchawu nie lubię Cię! ostatnio wrzuciłaś smoczek/gryzak z baby ono i się zakochałam - czekam na listonosza już drugi dzień :-p a teraz ten niekapek z TT (mam butelki i jestem zadowolona) - już przeglądam allegro i szukam najtańszego :-p
 
Do góry