reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

pam a to my już po ślubie?? hehe :-D Nie no, fajnie byłoby miec taką młoda żonke! Choć ja też nie jestem jakoś specjalnie stara bo ćwierć wieku dopiero/już stąpam po tej ziemi :-)
mamawikusi no to trzymam kciuki zeby @ nie nadeszła! Ja też miałam przy synku cesarke i też klocuszek bo 4350g wazył ;-)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny !!! Naprawde Wasze slowa tak bardzo duzo dla mnie znacza !

Ja jestem bardzo zawzieta, aby miec kolejna coreczke a gdzies wyczytalam ostatnio i zreszta sprawdzilo mi sie w poprzedniej ciazy, ze codzienny seks podczas dni plodnych oslabia nasienie i przezywaja tylko najsilniejsze , a wiadomo zenski plemniczek do takich nalezy :) Wiec u nas przytulanki zaczynaja sie 10 dnia cyklu a koncza sie 17 dnia :) Wiec przez tydzien czasu codziennie seksik, ale to juz na zapas bo pozniej nie dam sie dotknac dla eM do pierwszej wizyty hehe :-) A w najgorszym przypadku moge miec tak jak w pierwszej ciazy i miec calkowity brak ochoty na seks.

Moj pierwszy porod byl ekspresowy... o 17:30 pierwszy skurcz i odrazu wody mi odeszly a o 20:20 urodzilo sie moje 3370g i 50cm szczescia imieniem Zuzanna :)
 
pam a to my już po ślubie?? hehe :-D Nie no, fajnie byłoby miec taką młoda żonke! Choć ja też nie jestem jakoś specjalnie stara bo ćwierć wieku dopiero/już stąpam po tej ziemi :-)
mamawikusi no to trzymam kciuki zeby @ nie nadeszła! Ja też miałam przy synku cesarke i też klocuszek bo 4350g wazył ;-)

nie mow ze nie pamietasz :-D bo sie obraze :-D

dziewczyny to naprawde ekspresowe te porodu wporuwnaniu do mnie.... ja mialam 6 dni skurczy po czym w 7dmym odeczly mi wody i od odejscia wod w godzine urodzilam mojego aniolka... byloby szybciej tylko sie powstrzymywalam od parcia zeby w domu nie urodzic :zawstydzona/y:


zmykam laski na uczelnie bede dopiero wieczorem.... ehh jak ja nie lubie piatkow:sorry:
 
pam miłego dnia na uczelni- aby szybko zleciał :-D
mamolinka fajna teoria z tymi plemniczkami, jeżeli sprawdzi się i będzie córeczka to może opatentujecie ? :-D
paulinka uhuhu 4350g- kawał chłopa, siłami natury ciężko by było urodzić chyba... Ja ledwo 3700g urodziłam :-D
mamawikusi też dużą córę urodziłaś. a teraz marzysz o córeczce czy o synku, a może bliźniaki:-)?
styna dzień doberek :)

Mała mi się trochę rozchorowała i nie mogła spać w nocy przez katar i kaszel :( teraz odsypia.
w efekcie wczoraj brak staranek, dzisiaj nadrobimy :)

Miłego dnia wszystkim życzę
Buziaki :*
 
Monia to chyba jakis wstretny wirus ! Mnie tez cos od wczoraj lapie, mam nadzieje ze szybciutko przejdzie bo za pare dni zaczynam staranka ;)

Marcelina witaj :)
 
Marcelina trzymam kciuki i dołączam do pytania :)
monia ty mi tu nie wyskakuj z bliźniakami bo bym chyba padła... Mój tatuś ma brata bliźniaka i moja siostra też (przy porodzie odszedł do aniołków ) więc u mnie w rodzinie jest duże prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej.
Mam córe więc chyba syna bym chciała... no ale zobaczymy co będzie :)
Dzisiaj oficjalnie mogę powidzieć że jestem w równym 4tyg ciąży ;) Umówiłam się już na wizyte do gina 10.10 godz 15-16 :) będzie to już 6tydz5dzień więc liczę na serducho :-)
 
reklama
Do góry