reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

wenusjanko jeśli frida Cię odrzuca to pozostaje zakup "katarku",podłącza się go do odkurzacza.Super sprawa. Ze spaniem u nas też odwrotnie,mała zasypia u siebie w łóżeczku,ale jak ja ide spać to zabieram ją do siebie:-DWiem,ze to chore,ale tak juz przywykłam,ze trzyma mnie za rękę w nocy albo się tuli,ze przykro mi samej spac...a póki co śpię z nią w jej pokoju,stary chrapie za ścianą:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
wenusjanka - ja rowniez polecam katarek - testowalam najpierw na sobie :-D , jest bezpieczny, higieniczny, szybszy i skuteczniejszy niz frida. Same achy i ochy nad nim pialam :-D:-p M. jak byl ostatnio w Polsce mial przykaz zakupic i na koncowce kataru nr 2 bardzo mi zycie ulatwil :tak:
 
Robaczku - ciesze sie bardzoooo ze oprocz wyjasnienia pogodzilisci sie z S na dobre :-D 17 miesiecy !!!!!

Kurcze tak zgadalysmy sie z dziewczynami na fb i wychodzi na to ze praktycznie tylko moj Tymek sie nie obraca z plecow :-(jak zalegnie tak lezy i sie denerwuje. Jakos nie zaprzatalam sobie tym glowi bo siedzi slicznie, czolga sie w najlepsze, ale moze powinamm ??

Minnie - -super, ze domek juz wyglada jak trzeba i cudowne postepy synia :)

Smile - -hahahah mialam niedawno podbnie apropo horrou. Wzielismy Tymka do lozka a on wspar si na raczkach i zrobil ten swoj usmiech Grelmina i wydal dziwaczny odglos przy tym :-D

Mikotku
- -pieknosci siedzace :tak:oby zebule wychodzilyyyy szybciutko !!!!

Wensujanka - -ja przewaznie od dziewczyn bardziej kreatywnych biore :p my mamy fride, ale czasem az tcu braknie...katarek.ranyyy do odkurzacz ??? !! :szok:
 
gosiak jak siedzi i sie czolga to chyba nie musisz sie martwic, moja sie tylko obraca na razie:dry::sorry2:

Ja na obiad dzis robie szpinak i penne z pieczarkami :-)

Mloda spi, a my z dziadkiem (czyt. moim tatą) kawkujemy:tak:
 
po spacerku - zimno trochę, więc po godzince wróciliśmy do domu :-) gotuję właśnie zupkę dla Tymcia - dodałam por.. Mateusz lubił taki dodatek :tak:
Nika pyszny obiad, mój dziad niestety antyszpinakowy :-(
Gosiak ja już nie porównuję Tymcia do innych czerwcowych dzieci, bo bym się tylko dołowała. cieszę się, że rozwijają się tak szybko :-D a widocznie mój leń ma swój czas :eek:
Wenusjanka czekamy na projekty tutaj - musimy przecież pozachwycać się :tak:
 
Miło nadrabia się taką produkcję :tak:

Miktoku- Zosia jest cudna i pięknie siedzi!!!

Smile- rewelacyjne skarpetki/butki :-D

Gosiak- no Ty też pięknie szydełkujesz!!!

Madziu- my też po spacerku godzinnym :tak: Ja lubię się tak zmrozić, Michasiowi chyba też nie przeszkadza, bo gada cała drogę :-) I podobnie jak Ty staram się nie dołować, jak czytam o postępach dzieciaczków czerwcowych , chociaż czasem mam gorsze dni :-(


Korba- oszczędzaj się Kobieto!!!

Robaczku- cieszę się, że wszystko między Tobą i Mężem już wyjaśnione :tak: Pochwal się fryzurką!

Wenusjanka-
tak, jak piszą Dziewczyny, 'katarek' jest super, ale przecież frida ma takie gąbczaste filtry, więc żadnego glutka nie połkniesz, zapewniam Cię ;-)


Minnie- Wisienka ma rację, przed Wami najfajniejszy czas! Urządzanie, meblowanie :-D


Kupiliśmy dziś sanki, ale jutro je wypróbujemy i zrobię parę fotek :tak:
 
Robaku czekam na foto!

Gosia jak dobrze FB czytałaś to ja i Palin pisałyśmy, ze nasi chłopcy się za to z brzucha na plecy nie obracają. Nie panikuj! Łóżeczko: tak obniżone i okazało się, że mogę jeszcze niżej tak jak Smile ;-)

Wisieńka wspaniale czytać, że Antoś "się poprawił"!!

madzia biegasz w to zimno i na lodzie??!

Mikotku :-:)-:)-( szybkiej poprawy życzę


Byliśmy u lekarza. Feliks osłuchowo czysty. Mam robić inhalacje z soli, podawać stodal, smarować maścią majerankową, psikać wodą morską i smarować maścią rozgrzewającą plecy. Czyli wszystko co robiłam ;-) Niestety na wyjście minęliśmy się z dziewczynką chorą na ospę i mam nadzieję, że za krótko, żeby się zarazić :confused2: Jak na złość zostawiłam pieluchę w gabinecie do którego weszła chora i wisi od południa na balkonie. Wiem chora jestem :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
sara nie pewno się nie zaraził :tak:

zaraz idę pobiegać, ale czekam aż moje dziecko skończy koncert.. zamiast spać, to śpiewa lalalalalalalala jajajajajajaja.. i buja się na czworakach.. i przemieszcza się-ni to czołganie ni pełzanie.. jakbym miała tel, to bym filmik nagrała, bo jakby nie to, że powinien spać, to leżałabym i płakała, tak jak pół dzisiejszego dnia :sorry2:

w zeszłym tygodniu nie biegaliśmy, bo my jeździmy do Brennej do tzw "dziupli" - pokój na poddaszu. to mojej ciotki i nic za to nie płacimy, ale nie ma tam prysznica, więc odpuściliśmy bieganie :-p bo myliśmy się w umywalce :-p

o już nie śpiewa.. krzyczy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek:


edit: -12'C pokazał termometr i w sumie zastanawiam się nad bieganiem :confused:
 
Ostatnia edycja:
Sa_raa - Lekarzu bez dyplomu ;-) Dobrze, ze osłuchowo czysto. Fellini napewno nie załapie ospy.

Gosiak - tak jak Sa_raa pisze, Miki nie obraca się na plecy. Mamy to ćwiczyć, ale kiepsko nam to idzie.

Mikotko - trzymajcie się tam z Zosią, nasze dwie dzielne Dziewczyny.

Robaczku - poznam Cię jeszcze, czy fryzura zmieniła Cię nie do poznania?

Miki wraca do formy. Temperatura wróciła do normy, nastrój też się poprawia (choć może to efekt tego, że pospał troszkę dłużej niż 20 minut). I kolejna niespodzianka. Do dolnej prawej jedyneczki dołączyła prawa jedyneczka górna. Mam nadzieję, że teraz pójdą kolejne bez bólu i gorączki.

A teraz kolejne podejście z antybiotykiem. Ech, żeby to podziałało to sama by to za Mikołaja wypiła :-(
 
reklama
Palin- powodzenia w podawaniu antybiotyku &&&&&&&

Madzia- i jak? Biegałaś?

Sara- ja zrobiłabym to samo z pieluszką :-D:-D Dobrze, że osłuchowo czysto!

Niedawno odczytałam maila o promocji w C&A... Prawie wszystko przebrane, ale udało mi się upolować śliczną kurteczkę sztruksową na wiosnę/jesień w rozmiarze 86 za 19,90 (przecena z 99,90), a i dla siebie zamówiłam sukienkę jeansową, a co :cool2: Gdybym rano odczytała, to pewnie kupiłabym coś jeszcze, no ale niestety :-(

Nie mogę doczekać się jutra, bo pójdziemy na sanki!!! Normalnie cieszę się jak dziecko :-D:-D:-D Będę miała większą radochę niż Michaś chyba :-D:-D:-D

Spokojnych nocek!!!
 
Do góry