reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Anilek współczuję nocki! Może uda się w dzień odespać?

Anula ja też podziwiam dziewczyny, które mają od 2 d górę :tak:Nie wiem czy dałabym radę ogarnąć :sorry2:Kochana, nie zawstydzaj mnie :zawstydzona/y: często nie zrobię tego, co zaplanowałam, ale są sprawy ważne i ważniejsze - a najważniejsza jest Zosia :tak: Wtedy gonię wieczorem albo wczesnym rankiem, chociaż ostatnio raczej wieczorami :-p Dobrze, że Lola ominęło! Powodzenia z zakupem auta! Wpis zadawalający - mysle, ze nie tylko mnie :)

Gosiak znalazłam tego misia ze świecącymi wnętrznościami :-p:-D Mówisz, że Tymciu zachwycony :confused::-)

Korbuś błagam Cię - oszczędzaj się!!!!
 
reklama
Cześć,

Nocka byla cudowna, Maja po tragicznym dniu bez spania i jedzenia ubeczala sie 40 minut u mnie na rekach i o 19:30 zasnela i spala do 9:00 rano, oczywiście z kilkoma karmieniami ;). Czuje się wyspana ;)

Nasze przeziębienie przechodzi.....niestety na męża :/ Wlasnie z nim gadalam i mowil ze czuje sie fatalnie....Eh przepracowany ten moj chlopina....zdecydowanie za dużo ma na glowie, nie ma kiedy odpocząć. ...az sie martwie o niego. Wraca z pracy, je obiad i zasypia na siedziaco ze zmeczenia przed tv :/ a ja caluski dzien sama wszystko ogarniam, tez czuję sie zmeczona. ...ale nie mam kiedy odpocząć :(
Mam nadzieje ze uda mu się wziac dwa tyg wolnego na ferie. Oj chciałabym :)

Oh ja tez musze się do fryzjera wybrac....koniecznie...cos zmienic...zaszalec.....moze jakies pasemko w kolorze? Paznokcie tez bym chetnie zrobila...Musze cos zrobić bo czuje sie rozmemlana....zaniedbana i beznadziejna ;)

Anula to przesylsm Ci duuuuza dawke cierpliwosci i sil witalnych na ferie ;)


Sa-ra no i jak te wlosy, pokaz sie ;) Robaczku Ty tez!


Smile - trzyman kciuki &&&&& za spotkanie z pracodawca


Madzia- moja krolewna tez interesuje sie kabelkami, swieczkami i ogolnie tym co nie wolno ;)


Gosiak - ja tak jak Ty prawko mam od lat, ale jezdze raz na ruski rok, ale od sierpnia planuje wrocic do pracy i startowac nie od 9:00 a od 7:00 rano i wtedy planuje kupic autko i jezdzic ....hm az sie na samą mysl boje :/


Korbka widze ze sobie radzisz. ..dzielna jestes bardzo! Trzymam kciuki za wizyte u hematologa!

Mikotku wiesz ja Cie podziwiam...ile ty jestes w stanie zrobic...to szok....ja ledwo sie ogarniam....


No i jak ten paluszek Tosiny? Anula mowisz ze rota Was dopadl? Az dziw ze malego oszczedzil, Bogu dziekowac. A szczepilas przeciw rota?

Dobra zmykam.

Dzis mnie jeszcze pakowanie czeka bo jutro do tych pradziadkow jedziemy...eh potrzebuje chyba kolejnej kawy ;)

Pa
 
Ostatnia edycja:
Mikotku - oj tak Tymsonik lubi misia szczegolnie przy wlaczaniu bo jest fajna melodyjka, ale uwielbia tez garnuszek z FP szczegolnie melodyjke dotyczaca liczb :p nie wiem jak ona po polsku brzmi ale po ang jest super...garnuszej jest po polsku ??? :sorry2:

O17A0333.jpg

Anula - cierpliwosci !!!!!!

Nika -
-dokladnie to samo mialam, trzeslam portkami na sama mysl...nadal trzese jak pomysle ze bede jechac SAMA, ale wyjscia nie mam. Emil bedzie chodzil ponad godzine wczesniej do pracy, aby mnie zmienic...zobaczymy jak dlugo tak pociagniemy :dry:
 

Załączniki

  • O17A0333.jpg
    O17A0333.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 46
Nika - hihi paluszek Tosiny żyje :p bandaż był przez 5 minut :p "mamo patrz zdrowy już !" standard :p Bałam się strasznie, że Karolek też złapie, ale go oszczędziło uffff - i tak był szczepiony, dodatkowo go karmię, więc i może przeciwciała mu przekazałam jakieś.

Kochane dziękuje za życzenia cierpliwości - może tak źle nie będzie - najwyżej Tolinka zagada mnie na śmierć hihi
 
Nika udanego wyjazdu! Bardzo się ciesze, ze za Wami taka dobra nocka! Zdrówka dla Męża!

Gosiak tak, garnuszek jest w polskiej wersji językowej i tez ma fajną nutę :-D Stylizacja Tyma rewelacja!

Kingusia jak Laura? gorączkuje? martwię się :-( nic nie piszesz:-(
 
Ostatnia edycja:
Nika, Zdrówka dla męża,tak to jest w dzisiejszych czasach , że nie ma czasu człowiek nawet chorować :zawstydzona/y: Jaką miałyście cudną nockę --świetnie:tak: Miłego wyjazdu ;-)

Gosia, Zosia też uwielbia garnuszek , melodyjki jak to w zabawkach FP superowe :tak:

Daje radę jakoś kochane ,musiałam iśc po drzewo S mi rano nanosił , ale trafiły się mokre kawałki i musiałam poszukać suchych. Tak się martwie tą jazdą S , wprawdzie dojechali , ale ponoć szklanka na drodze , teraz szkolenie a potem jeszcze droga powrotna :no:

Mikotku, Ty kochana mimo marudzenia Zosieńki i tak tyle robisz , że mi się w głowie to nie mieści :szok::tak:
 
Kochane, żeby Was podbudować, to od rana zrobiłam............................. NIC :tak:
Przez 1,5godz usypiałam Tymcia - uczymy się wstawać... :eek:
Wykonałam 11 telefonów - umówiłam 3 spotkania :eek:
Noszę i śpiewam "pieski małe dwa", bo ktoś mało spał tzn 20minut :eek:
I co chwilę zaglądam na fb/bb :eek:

Teraz mam dylemat - porządki czy spacerek.. i wiadomo.. idę się ubierać :tak:
 
madzia ja też mam takie marzenie...gdzie te czasy co w ciąży pospałam nawet do 12.
teri śliczna fryzurka,faktycznie i w długich i w krótkich jest Ci bardzo ładnie:)Mi tez marzy się fryzjer ale boje sie iść z tymi przerzedzonymi włosami;)
ankaka dlaczego musicie miec usg główki?
Smile zdrówka dla Franka.Kurde chciałabym,zeby moja pchła lubiła fride;)Jeśli chodzi o pracę to marzy mi się taka na kilka godzin,zeby zarobić choć tyle co na kredyt,a reszte byśmy uciągnęli z wypłaty męża.Wogóle marzy mi się jakiś mały swój interesik,ale nie mam pomysłu...
mikoto jak moja mała śpi to nawet odkurzacza włączyć nie mogę czy czymś puknąć-taki ma słuch i lekki sen:(Od urodzenia tak miała.Co do kawałków w jedzonku-u nas cięzko nadal:(Troszke chlebka czy chrupke zje,ale w obiadku jak są grudki to jej sie cofa albo konkretnie się zakrztusza. Kaszel i katar przepadł,ale jeszcze nasłu****e czy czasami nie charczy...2 tyg jakby nie było ją trzymało.
anilku zapisałam sobie te linki i później poczytam:)Dzięki:)
anusiakanusia zdrówka dla Was.
anula ja tez dałam małej niby solidny papier do zabawy,a i tak urwała kawałek i bardzo mocno mi się zakrztusiła,myślałam,ze ducha wyzione jak ją ratowałam:(((Biedna.
gosiak jaką masz temp.w domu,ze Tymek w bodziaku na krótki rękawek siedzi?Może ja niepotrzebnie małą w długi rękaw ubieram jak mam często 23st.

Dziewczyny jak tak czytam,ze staracie się już o drugie dziecko...jezuuu....skąd tyle siły w Was;-):-) Ja przy jednym nie daje rady,padam na pysk...No chyba,ze taka matka dupa ze mnie i mało zorganizowana baba:-D
U nas znowu mega wiatr:((Kuźwa kiedy na spacer pójdziemy???Już 5 dzień w domu się kisimy!! Wczoraj mała tak dała mi popalić,ze z nerwów ryczałam...Już nie wiem na co mam zganiać te jej wyskoki marudzenia...
 
Ostatnia edycja:
Witam się. Ja krótko.

Nocka nawet dobrze, ale ranek tragiczny. Miki tak się rozkaszlal, ze myslalam, ze migdałki wypluje. Byliśmy u lekarza. W płucach i oskrzelach czysto, gardło jeszcze trochę zainfekowane. Dziś konczylismy antybiotyk, ale dostalismy kolejny. Na szczęście tylko na 3 dni i każda dawka co raz mniejsza. Dołączył tez katar, wiec mamy odstawić kaszlowe kropelki. Ech, mogłoby juz go to choróbsko opuścić.

Z pozytywka jedynie co, to łyżeczka chyba wraca do łask...
 
reklama
emka -- ja o 23 moge pomarzyc...mysle, ze z 21 w duzym pokoju jest a w sypialni 19 ...ciezko nagrzac to mieszkanie, ale tez staram sie troszke Tymka hartiowac...nie mowie tu o golych stopkach czy cos takiego bron Boze, ale jak ja jestem w krotkim to i Tmka ubieram...dzis mamy dlugie rekawki :-) ktore tez musi ponosic troche :-D i spradzam czy raczki nie zimne...jak tak to wkladam cos dlugiego :tak: Mysle, ze im wiecej pracy tym czlowiek bardziej zoorganizowany :p ja tez nie mam extra p[orzadku w domu ale dajemy rade JAKOS :cool2:

Az musze znalezc i posluchak jak garnuszek po polsku spiewa. Dziewczyny czy z z szczeniaczka uczniaczka mozna wyjac ten mechanizm i go wyprac czy jak to zrobic ?? siostra mi przyslala, ale lezal pare lat i wypadaloby odswiezyc :-p

Kinia - gdzie sie podzialysmice z Laura ???


Ciemno u nas srasznie i od trzech dni na spacerze nie bylismy bo padalo...dzis ma nie padac do 15, ale czekam na kurira z jedzonkiem dla psa :sorry2:


Achhh no i Tymek zaczyna raczkowac, coraz wieksze dystanse (czyt. 5-6 krokow ) :D wyglada to cudnie
 
Ostatnia edycja:
Do góry