reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

uff jak gorąco .... spiekłam się trochę dziś :sorry2:. Byłam w szpitalu u przyjaciółki ( tej , która urodziła córeczkę 2 miesiące temu ) . Od porodu bez przerwy się leczy bo co odstawi antybiotyk ma 40 stopni gorączki :-(. W końcu wzięli ją do szpitala i diagnozują . Jutro ma TK . Crp dziś miała 300 !!! Biedna odciąga mleczko cały czas żeby laktacje utrzymać . Kciuki proszę za jutrzejsze badanie kochane .
Madzia - jak tam po powrocie zintegrowanego męża ????
Robaczku - dobij nas zdjęciami z plaży :tak:
Anilek - Pierwsze 10 kg spadło "samo" - karmienie itp , a druga dyszka to dieta i Chodakowska i zajęło mi to sporo czasu - 4 miesiące :sorry2:. Kiedyś dziesięć kilogramów zrzucałam w miesiąc .... Ach lata lecą .... . Jeszcze 10 kg minimum muszę zmęczyć . Taka oponka mi została :sorry2: i boczki na biodrach :sorry2:.
Gosiak - wiem , ze już chciałabyś ale spokojnie poszukajcie . To poważna decyzja i zakup - gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy ;-)
Kingusia - ja też dziś do sklepu sie wybrałam i się zdziwiłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiak jestem.pewna,że wszystko ułoży się po Waszej mysli :-* domek czeka na.Was w trzeba trochę czasu :-)


Anilek brawo,brawo, brawo! Tak trzymaj! Kilogramy Żegnajcie! Centymetry ubywajcie!!!


Wisienka nie wiem, ale tak,jak zauważyłas być może to kwestia budowy ciała??? Poziomki? Mniammm


MatkaEwa oby to nie było nic poważnego :-( może wdala się jakaś bakteria??? Gratuluję wytrwałości!

Robaczku czekam na zdjęcia :-D

Dzisiaj pomylam ponad 20 sloikow na dzemy. Jutro musze kupić truskawki i do dziela ;-)

Zosia zasypia. Czy Wasze Smyki tez się tak wiercą zanim usna? Sofii kokosi sie przestrasznie, mości sobie posłanie :-/ :p mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojniejsza. Dobranoc moje Kochane :-*
 
:happy2:

Ale upal dzis...

my dalej montujemy płac.. Kurcze trudniejsze to niż myślałam.. Jak skończymy pochwalim sie. Mikotku, dobrze sie mieszka, dziękuje. Denerwuje sie tylko ze jeszcze tyle roboty przed nami a kaski na wszystko nie starcza, ale powoli, powoli. Póki co muszę troche wytchnac po tych prawie rocznych pracach w środku.. Bo była to droga przez mękę..

Gosiak, ja Cię doskonale rozumiem, ze chciałabyś przed.. Ja tez miałam taka nadzieje, a przeprowadziliśmy sie przed pierwszymi urodzinami Sebcia :S ale w Anglii może szybciej takie rzeczy sie załatwia :)

MatkaEwa, trzymamy kciuki za koleżankę!!!!

Anilek, brawo za samodyscypline :) podziwiam.. Ja właśnie najadlam sie czekoladek :& choc pochwale sie Wam ze od tygodnia uczęszczam do klubu sportowego dla Pan :) ćwiczenia bez obciążeń, w kręgu, na maszynach głownie :) muszę poprawić kondycje...

zazdroszczę tym z Was, które sie wysypiaja, Sebo, jak Zosia Mikotka... Sen leciutki.. A do tego cyca jeszcze.. Ehh, aż boje sie nocy... :S
 
Zazdroszcze upalow i opalania - tesknie za polezeniem na slonku a to drugi rok z rzedu baaa nawet trzexi jak porzadnie sie nie spieklam :/


Wiem ze kupno i cala reszta to powazna decyzja, staram sie byc cierpliwa i wiem ze z miesiaca na miesiąc będziemy miec wiecej wlasnego wkladu na cos lepszego...

Tylkodrazni mnie ze jak wstawimy lozeczko nowe do nas to wogole zagraceni bedziemy. Bo oprócz lozeczka Tymka reszta jego mebelkow tj szafa i komoda z przewijakiem - to sie akurat przyda stoi u nas. Bo w malym musimy lozko zostawic. I że jak przyjedzie moja mama to bedzie musiala z Tymkiem spac. Ehhh przepraszam ze smece o tym aleee pewnieniedlugo mi przejdzie . Pewniewe wtroek po usg ;)
 
Gosiaku - już we wtorek !!!! :-) aaaaa..... ujawni się fasolinek :tak:. Czekam czekam czekam .....
Mikoto - Jasio czasami potrafi ponad godzinę jeszcze rozrabiać po kąpieli zanim zaśnie :sorry2:
Robaczku - już zdjęcia na FB widziałam - cudowne morze , plaża , Wy i dzieciaczki i pogoda ... ach....
Anusia - z domem to tak jest . Roboty ciągle dużo a kaski zawsze za mało :-(. My już 8 lat mieszkamy w naszym i ciągle brakuje na wykończenie . U nas już nocki przesypiane od miesiąca - Jasio stwierdził , że woli spać niż jeść . Tobie też tego życzę .
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie!


Pierwsza kawa juz za mna. Noc fatalna, Zosia usnela spokojnie dopiero nad ranem. Pospala do 7.40. Mamy winowajcow, dwie czworki, druga dolna i prawa górna. Stan uzebienia na dziś - 11 zębów :-D


Wlasnie drugie pranie sie pierze, zawiodłam Babcie do kosciola, podlalam kwiaty, wytarlam parapety, wkrótce zbieram się na miasto załatwić kilka spraw.

Anusiakanusia my mieszkamy 6 lat a dopiero teraz teraz wyszliśmy z pracami na zewnątrz. Tyle, że w domu już połowę bym remontowala od nowa :-/ Kochana, Ty na.lutowym spotkaniu mega szczupła byłaś, to ten.klub chyba tylko w celu poprawienia kondycji :-)


Gosiak kiedyś,kiedy byłam młoda ;-) uwielbiałam się opalać, teraz uciekam z dala od słońca :-/ doskonale Rozumiem ten.brak miejsca. Mamy dom, a tak.naprawdę miejsca mało. Nie ma mowy o.większej imprezie :-( teraz widzę,że pomysł z wybiciem ściany sparwdzilby się świetnie :-/ zskalabym więcej.miejsca :-( jutro już wtorek!

Robaczku zdjęcia super, bo Wy boscy! :-* Jakie Ty masz piękne zgrabne, długie nogi! Więcej Robaczka w bikini proszę!!!!!

Kingusia jak noc?

J. Pojechal przed 6:-( musze Znaleźć.sobie jakieś zajęcie :-(
 
Feliks wstał na dobre o 5:00 płakać mi sie chciało :/ teraz spi a ja uciekam po kawę i zaraz do nauki. Jutro rozmowa. Nie mam szans bo razem ze mną 3 "polityczne" nazwiska ale chce zostawić jak najlepsze wrażenie. Także wybaczcie, ze nie odpisuje ale czytam i jestem z Wami myślami :)
 
Feliks wstał na dobre o 5:00 płakać mi sie chciało :/ teraz spi a ja uciekam po kawę i zaraz do nauki. Jutro rozmowa. Nie mam szans bo razem ze mną 3 "polityczne" nazwiska ale chce zostawić jak najlepsze wrażenie. Także wybaczcie, ze nie odpisuje ale czytam i jestem z Wami myślami :)

Sara nie nastawiaj się tak!!! Ucz się i pokaż im,że jesteś najlepsza! :-*
 
Dzien donerek,
Poki co pogda oki slonko jest obytak zostalo.

Mikotku- Zosia szaleje z zabkami. ZnajacCiebie to zaraz chwicisz za młota i bedzie po scianie :D

Sara - nie wiem gdzie ta rozmowa ale trzymam kciukasy

Robaczku -wczoraj az pokazalam Wasze zdjecia z plazy mezowi boscie takie laseczki.

Tymsonik pozdrawia w biegu popijajac mleczko
 

Załączniki

  • 1402294902343.jpg
    1402294902343.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Gosia w urzędzie miasta. Pisałam wczesniej ;) super Tymek! w Tesco cena tego kubka mnie przerosła wiec na Allegro zamówie.

Kończę kawe i do nauki bleh.... Nigdy tego nie lubiłam ;)
 
Do góry