reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczyny ja dziś już chyba 10 razy odwiedziłam WC :szok: Nie mam biegunki ani nic, wszystko ok, a latam jak głupia, ile tego w tych jelitach się mieści ??? :-D Może to po jabłkach i winogronach, bo ostatnio pochłaniam mega ilości :confused: U mnie godzinę temu była taka ulewa, że balkon, który umyłam rano jest w opłakanym stanie ale już dziś nie mam sił na jego umycie :-p Dobrze, że pranie zdążyłam do domu wnieść ;-)

Natis piękny prezent, liczę na to, że pochwalisz się fotkami z sesji ;-) Lenka jest prześliczna kruszynka ;-)
 
reklama
sembo: poryczałam się czytając opis Twojego porodu... Kurde, kobitko szacunek... Tyle wytrzymałaś. Nagroda cudna- Larisa. :tak:
natis: Cieszę się, że już w domciu z córeczką jesteś i dziękuję za troskę. Wizytę u diabetologa mam we wtorek 0 14.00.
Żabcia śliczna! Skąd Wy takie ładne ciuszki bierzecie???:confused: O dzieciach nie wspomnę!;-)
anula: ginekolodzy i położne mówią otwarcie, że sex może przyspieszyć poród, więc... DO ROBOTY!!!!:-D

U nas burza z gradem przeszła. Ledwo co pranie zdążyłam zdjąć...
Krzyż mnie boli. Mały się kręci...
 
Ja po zakupach, bo długi wekend się zbliża;-) Jutro poleniu****e a w piątek zamierzam się wziązc za znalezienie miejsca na ciuszki maluszka, na pewno musze odstapic moja komode i może wygospodarować jeszcze jedna półkę w szafie, ale to się okaze.

Kingusia91 ja zapraszam do siebie, bo u mnie znajdzie się i do prania i do prasowania ;-)

dmuchawiec to ja poproszę kawałek ciasta, bo mam ochotę zjeść

mikoto to chyba jako jedyna jeszcze nie wiesz czy chłopiec czy dziewczynka, niespodzianka do końca

agacia84 kciuki zaciśnięte na jutro, na paciorka dadzą antybiotyki i będzie dobrze, nie martw się

Palindromea właśnie szkoda, że nie da się odpocząć na zapas

natis śliczna żabcia, do schrupania,
 
Justa- proszę bardzo:

malenowe.jpg
 

Załączniki

  • malenowe.jpg
    malenowe.jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 26
Dmuchawcu, znowu zaczynasz z frytami. A mi język w tyłek ucieka... :sorry2: Ciacho - mniam. Mogę też kawałek prosić?

Anula - działajcie. I korzystajcie z wolnej chaty ;-) Gdyby Aro był na miejscu, też bym go molestowała (chęci są, tylko możliwości brak). U nas też dwa tygodnie bez to już chyba coś nie tak :-p

Ja muszę się chyba trochę dowodnić, bo zaczynam puchnąć. Może arbuzem? :-) Ale to po kolacji...
 
byliśmy w centrum handlowym po pare niezbędnych rzeczy, dosłownie 45 minut łaziłam po sklepach a teraz czuje jakby mi kamieni do brzucha naładowali ... Idę wyciągnąć nogi ..
 
Ja właśnie wróciłam z podwórka, zjadłam płatki z mlekiem i padam na twarz
mdlejepf8.gif
Normalnie nie chce mi się wstać z kanapy
mort-de-chaud-987712.gif
Umyję się, wskakuję w piżamę i pewnie jeszcze posiedzę.

Dmuchawcu
ależ apetycznie to ciasto wygląda
sliniak_2.gif


Sembo wow! wizyta w centrum handlowym?! Kobieto masz siłę!
 
SEMBO - nie wyciągaj nóg!!! (u mnie w okolicach nie znaczy to nic dobrego). Lepiej je spokojnie połóż na łóżku, razem z resztą ciała i odpoczywaj...
 
Sembo- może ciut za wczesnie na zakupy?:sorry2:Odpocznij.

Moje okno umyte, zurek dla chłopaków się gotuje, pszczoły jedza kolację. Musze je jeszcze umyć i ogarnąc kuchnię. Tylko fajnie by było mieć jakieś urządzenie podtrzymujące mnie w pozycji pionoewj bo ledwo stoję:sorry2: Co to się ze mną porobiło?:confused::sorry2:
 
reklama
Do góry