reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy cos tu widac

Mi kiedyś nawet po spodziewanej miesiączce nie wyszedł pozytywny, dopiero zrobiłam po kilku dniach i wyszedł wtedy 😉
 
reklama
Witam was dziewczyny jestem nowa staram się o dziecko od prawie roku i nic ten cykl mam dziwny ,bardzo wcześnie zaczęły mnie boleć piersi i dość mocniej niż zawsze i bolą do dziś mimo że zawsze przed okresem tak 2 dni juz nie bolą mnie jutro termin a ja nie czuję żebym miała go dostać nawet żadne wypryski mi nie wyszły jak zawsze więc zrobiłam test i nic ale patrzę a druga kreska wyszła ale nie w tym miejscu gdzie powinna🤷🤷 miał ktoś taką sytuację. Bardzo nisko ta kreska jest że ściągałam obudowę żeby dokładnie zobaczyć.
 
Witam was dziewczyny jestem nowa staram się o dziecko od prawie roku i nic ten cykl mam dziwny ,bardzo wcześnie zaczęły mnie boleć piersi i dość mocniej niż zawsze i bolą do dziś mimo że zawsze przed okresem tak 2 dni juz nie bolą mnie jutro termin a ja nie czuję żebym miała go dostać nawet żadne wypryski mi nie wyszły jak zawsze więc zrobiłam test i nic ale patrzę a druga kreska wyszła ale nie w tym miejscu gdzie powinna🤷🤷 miał ktoś taką sytuację. Bardzo nisko ta kreska jest że ściągałam obudowę żeby dokładnie zobaczyć.
Powtorz test w dniu spodziewanej @ , test prawdopodobnie jest wadliwy ,ale nie dodałaś zdjęcia
 
Witam was dziewczyny jestem nowa staram się o dziecko od prawie roku i nic ten cykl mam dziwny ,bardzo wcześnie zaczęły mnie boleć piersi i dość mocniej niż zawsze i bolą do dziś mimo że zawsze przed okresem tak 2 dni juz nie bolą mnie jutro termin a ja nie czuję żebym miała go dostać nawet żadne wypryski mi nie wyszły jak zawsze więc zrobiłam test i nic ale patrzę a druga kreska wyszła ale nie w tym miejscu gdzie powinna🤷🤷 miał ktoś taką sytuację. Bardzo nisko ta kreska jest że ściągałam obudowę żeby dokładnie zobaczyć.
Objawy ciąży pojawiają się 6-12 dni po owulacji. Czyli plus minus w terminie spodziewanej miesiączki. Być może masz w tym miesiącu nasilony pms. Może cykl się wydłużył i @ przyjdzie później. A może jesteś w ciąży. Powtórz test. Taka kreska to wada fabryczna. A najlepiej idź na betę. Ona jest bardziej wiarygodna.
 
Witam was dziewczyny jestem nowa staram się o dziecko od prawie roku i nic ten cykl mam dziwny ,bardzo wcześnie zaczęły mnie boleć piersi i dość mocniej niż zawsze i bolą do dziś mimo że zawsze przed okresem tak 2 dni juz nie bolą mnie jutro termin a ja nie czuję żebym miała go dostać nawet żadne wypryski mi nie wyszły jak zawsze więc zrobiłam test i nic ale patrzę a druga kreska wyszła ale nie w tym miejscu gdzie powinna🤷🤷 miał ktoś taką sytuację. Bardzo nisko ta kreska jest że ściągałam obudowę żeby dokładnie zobaczyć.

Test był wadliwy, więc opcje masz dwie - albo gnać po drugi do apteki (i aż się dziwię, że jeszcze tego nie zrobiłaś :D ), albo iść na betę, żeby nie przeżywać więcej niepewności :)
 
reklama
Dziewczyny a tutaj?
20210208_181947.jpg
 
Do góry