reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na pozytyw?

Dołączył(a)
4 Czerwiec 2019
Postów
10
Hej,
Spóźniam się 6 dzień, dziś zrobiłam test niestety wyszedł negatywny.
Czy miała któraś z was podobna sytuacje ale finalnie okazało sie, że jest w ciąży? Czy raczej uznać,że powód spóźnienia może być związany z czymś innym ? Powtórzyć test za tydzień Jeśli okres się nie pojawi ?
P.s.zbliżenie miało miejsce 19 dnia cyklu, ostatnie 2 dni wydawało mi się że mam pewne objawy ale może mózg płata mi figle? ;)
Będę wdzięczna za opinie
 
reklama
Zgadzam się z poprzedniczką. Beta prawdę powie. Nieraz czytałam na forum, że testy ciążowe wychodziły negatywne po terminie miesiączki. Dlatego lepiej zrobić badanie z krwi które przesądzi o wyniku
 
reklama
Do góry