reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 013
reklama
Witam Drogie Panie.
Mam pytanie o test ciążowy. Staramy sie z mezem od ponad 3 lat o dziecko. Zrobiłam dzisiaj test ale zostawiłam go w łazience zapominając o nim. Jakąś godzinkę później patrzę a test wygląda tak. Nie wiem czy to jakieś odbarwienie czy druga kreska?
Nie wiem czy mam sie cieszyć czy nie ma z czego.. co myślicie? Miał ktoś taki test?

Na początku witam Was wszystkie :)

Eve - kiedyś też mi się tak zdarzyło. moja kreska była znacznie wyraźniejsza od Twojej. I niestety ciąża to nie była :(
Ale głowa do góry, jak masz wątpliwości to zrób kolejny, ale po 5 minutach wyrzuć go i nie patrz na niego.

Zazdroszczę Wam tych kreseczek. Ja z niecierpliwości zrobiłam test 4 dni przed okresem (wypadającym z kalendarzyka) lub nawet 6 (jeśli liczyć wg wskazań testu owulacyjnego) i tylko sie zdołowałam :(
Dziś wróciła mi senność a wraz z nią nadzieja :)
 
reklama
Na początku witam Was wszystkie :)

Eve - kiedyś też mi się tak zdarzyło. moja kreska była znacznie wyraźniejsza od Twojej. I niestety ciąża to nie była :(
Ale głowa do góry, jak masz wątpliwości to zrób kolejny, ale po 5 minutach wyrzuć go i nie patrz na niego.

Zazdroszczę Wam tych kreseczek. Ja z niecierpliwości zrobiłam test 4 dni przed okresem (wypadającym z kalendarzyka) lub nawet 6 (jeśli liczyć wg wskazań testu owulacyjnego) i tylko sie zdołowałam :(
Dziś wróciła mi senność a wraz z nią nadzieja :)
Nie warto robić przed miesiączka ja robiłam też przed i były negatywne teraz jestem 20 dni po opóźnieniu i zrobiłam kilka jeden był pozytywny jutro powtórka a w piątek wizyta ... do zapłodnienia może dojść przed miesiączka więc warto poczekać
 
Dziewczyny pomóżcie,bo juz nie wiem co mam myśleć! Test z jaśniejsza kreska robiony dwa dni temu,a test z ciemniejsza dzis po poludniu,dodam,ze dziś rano tez robilam i wyszedł negatywny,co mam myśleć???
 

Załączniki

  • IMG_20171030_185046.jpg
    IMG_20171030_185046.jpg
    465,4 KB · Wyświetleń: 371
Dziewczyny po7móżcie,bo juz nie wiem co mam myśleć! Test z jaśniejsza kreska robiony dwa dni temu,a test z ciemniejsza dzis po poludniu,dodam,ze dziś rano tez robilam i wyszedł negatywny,co mam myśleć???

Moim zdaniem oba są pozytywne. Gdybym ja miała chociaż cień kreseczki to bym gnała do lekarza. Test negatywny nie oznacza braku ciazy, ale pozytywny odczytąny w terminie znaczy, ze ciasza jest.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jutro powinnam dostac okres. Mój gin powiedzial,ze jak do czwartku nie dostane to mam sie z nim spotkac. Jak zrobilam pierwszy test i wyszla blada kreska wrecz niewidoczna to mialam podejrzenie ciazy,ale po dwoch dniach czyli dzis rano powtorzylam i wyszedl negatywny z kolei znow powtórzony po poludniu z kreską,chyba zwariuje
 
Do góry