reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Misty1008

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
71
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Oprócz tego mam dziwne bulgotanie, przelewanie się w brzuchu. Czy to mogą być objawy ciąży, czy po prostu sobie wmawiam ?:) Jakie Wy miałyście takie pierwsze pierwsze objawy :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym <3
29214365_766009550255134_2895819976352989184_n.jpg
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Myślicie, że mogę być w ciąży ? :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)

W dniu spodziewanej miesiączki test ciążowy, lub jutro oddać krew w labie na zbadanie poziomu beta hcg.
Myślicie, że mogę być w ciąży ?
Myślenie nie ma tu nic do rzeczy :) Trzeba sprawdzić, myśleć będzie się potem,
 
Bardziej chodziło mi o to, czy te objawy mogą być objawami ciążowymi. Bo to, że możliwe, że jestem w ciąży wiem. Tylko wszędzie czytałam o bolesnych piersiach itp. Ja tego nie mam :) Zapomniałam jeszcze dodać, że całymi dniami mam dziwne bulgotanie, przelewanie w brzuchu.. :) Test kupiony, czekam jeszcze do dnia spodziewanej miesiączki :)
 
Bardziej chodziło mi o to, czy te objawy mogą być objawami ciążowymi. Bo to, że możliwe, że jestem w ciąży wiem. Tylko wszędzie czytałam o bolesnych piersiach itp. Ja tego nie mam :) Zapomniałam jeszcze dodać, że całymi dniami mam dziwne bulgotanie, przelewanie w brzuchu.. :) Test kupiony, czekam jeszcze do dnia spodziewanej miesiączki :)
Każda ciaza i jej objawy są inne. Ja nie miałam do 7tygidnia żadnych objawów oprócz braku miesiaczki A bulgotanie w żołądku kojarzy mi się tylko z zatruciem pokarmowym.
Nadal to wróżenie z fusów :)
Poczytaj sobie Link do: Pierwsze objawy ciąży: warto się nimi sugerować?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czasem się zastanawiam czy takie posty pisza 10latki... oczywiście że każdy stosunek ( czy to przerywany, z prezerwatywa itp) może zakończyć się ciaza. Pierwszym zauważalnym objawem jest oczywiście brak miesiączki.

Dziewczyny, nie ma co się irytować na takie pytania, mnie samą czasami wręcz zadziwiają niektóre posty, ale jak przypomnę sobie swoją pierwszą ciążę oraz moje doświadczenie, a raczej jego kompletny brak, to aż sama się dziwię. Miałam wtedy lat 19 i, mimo rewelacyjnego kontaktu z mamą, pomogła mi przyjaciółka, kupiła test etc...a mamę oświeciłam jak był to 4 mc ciąży. Marzę dzisiaj aby ciążę przejść tak jak pierwszą, zero mdłości, bóli, zawrotów głowy itp, gdyby nie brak okresu nie wiedziałabym że zaciążyłam. Tylko zachcianki później miałam, w grudniu jadłam wieelkie lody, na spacerze, w malowniczej scenerii padającego śniegu. A co do samego posta to objawy, z tego co wiem, są dopiero od jakichś dwóch trzech tygodni po stosunku, ale mogę się mylić, bo ja swoje pierwsze miałam dobre 3 tyg po, w drugiej ciąży w ogóle czułam się jak bym jakieś choróbsko złapała, jeszcze pamiętam ibuprofen brałam, bo mi temperatura skoczyła. Każda kobieta ma inne doświadczenia :)
 
reklama
Witam. Przesledzilam tysiace postow i zgupialam. Bralam Clo, potem monitoring, potem zastrzyk ovitrelle, potem jak lekarz nakazal wspolzycie i po dwoch dniach od tego progesteron dopochwowo. Po 4 dniach od owulacji bole podbrzusza, jak leze nie boli znaczy boli tylko przy dotyku natomiast jak dluzej pochodze lub posiedze bole podbrzusza. Dodatkowo mega zaparcia, marzna mi niesamowicie dlonie i stopy, z racji bolow podbrzusza bol przu oddawaniu moczu, taki tepy, jakby cos od srodka mnie rozpychalo, bol podbrzusza ma rowniez taki charakter. Brak bolu piersi, nic sie z nimi nie dzieje. Juz nie wiem czy mam sie niepokoicczy nie? Moze wy macie wieksza wiedze.
 
reklama
Witam. Przesledzilam tysiace postow i zgupialam. Bralam Clo, potem monitoring, potem zastrzyk ovitrelle, potem jak lekarz nakazal wspolzycie i po dwoch dniach od tego progesteron dopochwowo. Po 4 dniach od owulacji bole podbrzusza, jak leze nie boli znaczy boli tylko przy dotyku natomiast jak dluzej pochodze lub posiedze bole podbrzusza. Dodatkowo mega zaparcia, marzna mi niesamowicie dlonie i stopy, z racji bolow podbrzusza bol przu oddawaniu moczu, taki tepy, jakby cos od srodka mnie rozpychalo, bol podbrzusza ma rowniez taki charakter. Brak bolu piersi, nic sie z nimi nie dzieje. Juz nie wiem czy mam sie niepokoicczy nie? Moze wy macie wieksza wiedze.
Najpewniej się udać do lekarza
 
Do góry