reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
ja też małej kupuję na ciuchach i są czadowe te ubranka ;D nowe ma bodziaki, reszta to prezenty, albo mo kuzynach lub z ciuchlandów :)
 
reklama
o to nie wiedziałam że w lumpkach można znaleźć również zabawki i książeczki. muszę popatrzeć za nimi.
 
Ja tez kupuję w takich sklepach ciuszki dla dziecka i naprawdę fajne rzeczy tam można znaleźć. ciuszki dobrych firm , niektóre prawie nowe i nie do zdarcia. Za reklamówke ciuszków ostatnio zapłaciłam 18 zł. a miałam 2 pary spodni kilka bluz i koszulek i bodziaki 2. Opłaca sie ... na nowe nie stać mnie a i te nowe z polskich sklepów jakościa nie zawsze dorównują tym z ciucholandu.
 
Ja też jestem uzależniona od kupowania w lumpexach :) Za kilka złotych moje dziecko może miec super ubranko. No i stać mnie na to, żeby kupowac większe ilości. Gdybym kupowała w sklepach Ola miałaby z pewnościa mniej ubranek. Zawsze oczywiście wybieram te nie zniszczone. Szkoda że tam gdzie mieszkam nie ma takiego dużego wyboru no i nie ma zabawek :( Ja też chciałabym wiedzieć czy znacie jakiś dobry ciucholand w Warszawie ?
 
i my sie wpisujemy - to jest super sprawa - moja jolunka chodzi ubrana w firmowych sliczne kolorowe rzeczach a ja nie mam stresa jak np sie poplamia. teraz czekaja nas duze zakupy bo niunia powyrastala w czasie upalow z dlugich portek, skarpetek rajstopek itd - juz sie nie moge doczekac - tylko czasu brak :)
 
jaszczurka - koniecznie musimy się razem wybrać na zakupy... na pewno cosik wybierzesz dla Juleczka.
Ja dzisiaj zaszalałam... ale najbardziej zadowolona jestem ze sweterka (GEGRGE) i z czaderskiej koszuli Next'a - obie rzeczy z oryginalnymi metkami. Wydałam na nie 18 zł (koszula 8 a sweterek 10)
 
reklama
Do góry