reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
ja tez jestem uzalezniona ;)-takich ciuszkow nigdzie nie dostane-sa super jakosci,wygladaja oryginalnie,naprawde mozna swietnie ubrac dzieciaczki za grosze
a i wybor o wiele ciekawszy-ja mam upatrzone w swoim miescie 3 i tam jestem czestym klientem
 
reklama
Dziewczyny nie ma ktoras przypadkiem do sprzedania kolyski dla dzidzi,najlepiej wiklinowej. Zalaczam zdjecie takiej jak bym chciala ale nie musi byc identyczna. Bardzo mi na niej zalezy a to wszystko teraz takie drogie! Jak cos to piszcie tez na email justyna.wilkin@wp.pl
 
ostatnio mama mi przynosi zabawki - niezniszczone w ogóle i nie pluszaki- też misie,ale gładkie i mały je uwielbia :) ostatnio wyszperała ciuchcię, która "chodzi" hihi ale małemu się podoba :)
u nas można nawet oryginalne angielsie książki dostać :) taniuchno!
 
ja też tykowi kupuję zabawki :)
ostatnio nabyłam nowiutkiego furbyego:) pewnie w sklepie bym nie kupiła ale za 1zł mogłam :D tymek wali go po głowie :D
poza tym mamy tablicę edukacyjną i takie klocki edukacyjne co z nich zwierzaki wyskakują. i full ksiązeczek do pokazywania obrazków :)
 
Mi zdarzyło się kupować ubranka dla synka w sklepach z używaną odzieżą i nie uważam tego za coś złego, bo te rzeczy które kupowałam były w większości z metkami (zazwyczaj z takich firm jak; H&M, Bambini czy Baby Mac). Normalnie na takie same nowe rzeczy nie byłoby mnie stać a tak: nowa koszulka za 4 zł czy spodenki jeansowe za 8 zł... czemu nie!!! A pozatym, mam pewność, że te ubranka są niepowtarzalne, bo w większości są sprowadzane z Anglii i raczej nie zdarzy się że jakiś maluszek będzie tak samo ubrany jak moje słoneczko. Załączam zdjęcie mojego maleństwa ubranego właśnie w sklepie z używaną odzieżą (od stóp do głowy za całe 19 zł). Same oceńcie czy warto. Pozdrawiam
 
ja też kupuję. można znaleźć bardzo oryginalne ubranka, do tego jakościowo bardzo dobre itc. sama też ubieram się głównie w second-handach
 
reklama
Moje dziecko głównie w używanych ciuszkach chodzi, po starszych kuzynach, po dzieciach koleżanek no i z "ciuchowni" oczywiście. Szkoda mi kasy na ubranka, które dziecko założy raz, a może ze trzy raz i zaraz wyrośnie. Z resztą, sama dłuuuugo nosiłam ubrania po starszej siostrze, kuzynkach i po ciotkach z Anglii i Ameryki, często miałam oryginalne i niepowtarzalne ciuchy, a ich ilości pozazdrościły mi wszystkie koleżanki.
 
Do góry