reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
reklama
Kupuje :) Niektóre ulubione i najpiękniejsze ciuszki były właśnie z lumpa :) Nie kupuję nigdy jakiś takich "zużytych" czy do chodzenia "po domu". Takie mam od znajomych mam. Kupuję zawsze takie mało zniszczone, czasem udawało mi się dostać markowe, typu koszula Burberry! :D
 
Mi zdarzy się coś kupić, czasem jak wejdę i widzę, że jest w dobrym stanie, a to jest coś czego potrzebowałam dla syna to kupię. Oczywiście mąż nic nie wie, bo nie zgadza się na takie praktyki...
 
Nie kupuje używanych ubrań ani dla siebie tym bardziej dla dziecka. Już nie przesadzajcie z tym oszczędzaniem 🙄🙄🙄 ubranka dla dzieci w tych czasach są tanie
 
reklama
Do góry