reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy macie pomysł?

No to świetnie, że Zuzanka tak świetnie sobie radzi... i jaka jest samodzielna (!)  :)
A czy leżakowanie macie obowiązkowe? W "naszym" przedszkolu nie ma czegoś takiego i może to dobrze, choć mój mały akurat lubi się położyć na dywaniku ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Melciu lezakowanie niestety obowiazkowe ::)
Choc moze z jednej strony to dobrze,dziecko wyspane to zregenerowany system nerwowy i popoludniu dzieci funkcjonuja dobrze :D No ale same wiemy ze dzieci sa przekorne,wiec to co my bysmy chcialy to..... ;)
Generalnie nie jest najgorzej w przedszkolu,moze gdyby tylko p.Dyr troszke byla bardziej elastyczna :)
Pozdrawiam
 
Nieśmiało i cichutko witam, zwłaszcza Anię, znaną mi z pl.soc.dzieci  ;)

Mam 6-letniego smyka - szalonego Maksymiliana, chętnie do Was dołączę.

A co do ściagnięcia tutaj ludzinków (hi, hi, po raz kolejny czytamy "BFO" - historię Bardzo Fajnego Olbrzyma), to też chetnie pomogę - udzielam się na Forum Nasz Bocian (strona o niepłodności i adopcji), jest tam sporo mam dzieci starszych, które ze względu na tematykę Forum, o dzieciach wolałyby pewnie pogadać gdzie indziej ...

Serdeczności.
Mysz_A
 
Ja mam dwóch synów - 2 i 7 letniego i bardzo chętnie tu zaglądam. O forum dowiedziałam się z jakiegos tygodnika... chyba to był Nesweek ;)
 
Dołączam sie do Was dziewczyny. Jestem mamą 6 - letniego Michałka i 4,5 - miesięcznej Karolinki.
 
reklama
Do góry