reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa jest ciąża?

Uszek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2021
Postów
211
Cześć wszystkim :) Jestem po wizycie u ginekologa. W 27 d.c. na USG widoczne ciałko żółte. Czy to możliwe, że w cyklach 30 dniowych ciałko żółte jest widoczne na 3 dni przed spodziewaną miesiączką? Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że to ciąża?

P.S. Pytam ponieważ jestem strasznie niecierpliwa i choć odrobinę chciałabym zaspokoić ciekawość. ;)

Pozdrawiam Was serdecznie :*
 
reklama
Cześć wszystkim :) Jestem po wizycie u ginekologa. W 27 d.c. na USG widoczne ciałko żółte. Czy to możliwe, że w cyklach 30 dniowych ciałko żółte jest widoczne na 3 dni przed spodziewaną miesiączką? Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że to ciąża?

P.S. Pytam ponieważ jestem strasznie niecierpliwa i choć odrobinę chciałabym zaspokoić ciekawość. ;)

Pozdrawiam Was serdecznie :*
Ciałko żółte powstaje po owulacji, ale nie zwiastuje ciąży. Równie dobrze mogliście nie "wstrzelić" się ze współżyciem w dni płodne albo komórka jajową mogła się nie uwolnić i ciąży nie będzie.

Poczekaj do terminu miesiączki jak nie przyjdzie zrób test lub idź na betę.
 
Ciałko żółte powstaje po owulacji, ale nie zwiastuje ciąży. Równie dobrze mogliście nie "wstrzelić" się ze współżyciem w dni płodne albo komórka jajową mogła się nie uwolnić i ciąży nie będzie.

Poczekaj do terminu miesiączki jak nie przyjdzie zrób test lub idź na betę.
Dziękuję za odpowiedź.
 
Hej dziewczyny, byłam u ginekologa, mam niedomoge lutealną już będzie 3 miesiąc. Lekarz na usg dopochwowym stwierdził endometrium 6,3 mm i brak cialka żółtego w jakimkolwiek jajniku. To znaczy ze nie było owulacji?
jeśli nie było żadnej torbieli to myślę, że mogła być ale niestety to tylko moje przypuszczenie. Endometrium ok 1cm jeśli ktoś się stara o ciążę jest ok, Twoje jest za małe. Ciałko żółte mogło się już wchłonąć.
 
Po prostu ginekolog sprawdzał oba jajniki Cxy jest ciałko żółte i jak zobaczył ze go nie ma to określił ze wątpi w ciąże
ty nadal sobie to wkrecasz?! Przestań się doszukiwać ciąży z pettingu bo to nie jest możliwe. Nie zaśmiecaj forum bo jakieś dziewczyny będą to czytać i też będą miały więcej ',powodow' do zmartwień... Zrób betę i serio, nie zadręczaj się
 
reklama
ty nadal sobie to wkrecasz?! Przestań się doszukiwać ciąży z pettingu bo to nie jest możliwe. Nie zaśmiecaj forum bo jakieś dziewczyny będą to czytać i też będą miały więcej ',powodow' do zmartwień... Zrób betę i serio, nie zadręczaj się
Czekam na wyniki, sorry, pousuwam posty
 
reklama
Do góry