reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

reklama
Wizyta poszła bardzo dobrze, pani doktor zadowolona a ja jeszcze bardziej i dostałam pochwałę za dobre wyniki. I od razu skierowanie do szpitala za tydzień na kontrolę serduszka małej i wyniki
 
Grubasek świetne wiadomości.

Ja powiem szczerze, że czas w ciąży leciał mi strasznie szybko. W pierwszej może ciut wolniej, ale i tak szybko wszystko przeleciało ;-) W drugiej ciąży to myk i Maja była na świecie :-D Może dlatego, że do połowy ciąży chodziłam do pracy a później już byłam w domu, ale i tak miałam co robić - zaprowadzanie i odbieranie Witka z przedszkola, jakieś zakupy, sprzątanie, gotowanie itp. A teraz jak na nich patrzę to już w ogóle czas zapier.... :-p
 
Mi ciaza z pierwszą córka zleciala migiem bo się dużo dzialo, podrozowalam i nie miałam czasu się nudzic. A teraz nic nie mogę i niby dni jakoś lecą ale tygodnie i miesiące mam wrażenie ze się ciągną niemiłosiernie.
 
reklama
Do góry