reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam....u mniemtez dzis lepiej...juz zoladek ok,ale glowa troche cmi wiec chyba migrena jeszcze dzis da mi popalic....ehhhhh....dobrze ze sloneczko wyszko
Dzis wraca tesciowa ze szpital,wiec musze troche chalupke ogarnac:)

Mandziula,zdrowka dla Koli,moja Karola tez cos nosek ma zatkany....ale ona namietnie sie w nocy rozkopuje i moze zmarzla.....
Gona,moj to nic poza woda w czajniku nie umie ugotowac....
Sunday,Aneta,Justyna,fajnie ze spotkanko sie udalo......anetka zajzyj do nas:tak:
Madziarka,udanych zakupow dzis zycze,tylko nie dzwigaj za duzo....

no i tyle zdazylam...Karola wstala i mnie wola.....
 
reklama
Witam się i ja z rana, dzisiaj mam wolne, więc my już po śniadanku i idziemy zaraz z Cypkiem po zakupy na obiad no i mam w planach jakąś szarlotkę upiec:tak:

Sunday, Aneta, Justyna
fajnie, że się spotkałyście. Jakie ciacho jadłyście:-)?

Anaconda udanego tego słonecznego dnia, ja też się cieszę ze słoneczka;-)

Madziara udanych zakupów, ja też już zmykam;-)
 
Dzień dobry...ale fajnie jak słoneczko za oknem...
i coraz cieplej zaczyna sie robic...

Madzieńka zadzwonię później - jak tylko wstaniesz :-D i do pracy się zbierzesz...

hehehe o tej godzinie to ja juz pokonuje schody w urzedzie...:-D:-D

Udanych zakupów Madzia...i trzymam nadal kciuki za zdróweczko Juleczka...

Karlita pisz co mówił lekarz...a co z norbusiem że znowu jesteście na kontroli u lekarza...

Sunday, Justyna, Anetka super że spotkanie udane....
Anaconda, Maltanka i Wam też udało się spotkać...super..

Iwonka zazdroszczę wolnego...

Talia, Mandziula jak zdróweczko Gabi i Koli??

Antuanet, marzenka hop hop gdzie jesteście????

miłego dnia...
 
Witajcie

Od razu lepiej jak z rana słoneczko za oknem
:tak: I nawet wygoniłam swoich z domu i pospałam jeszcze godzinkę:tak:

iwonka
nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem nie:-D

elza jak dzisiaj w pracy dzień mija?

sienio :szok: ja rozumiem, że dzieci w takiej grupie potrafią być nieznośne i mieć swoje fochy, no ale żeby o tak, ta wychowawczyni widocznie nie powinna robić tego co robi (zresztą ja zawsze byłam zdania, że co zakonnica, albo ksiądz może wiedzieć o wychowaniu dzieci- no ale to inny temat;-))

anaconda super, że teściowej ustalili już termin badania, no nie mów, że będziesz na wsi siedziała pół tygodnia gg napisałam:tak:

madzienka a ty co rozmawiasz przez telefon, że zajęte zamiast pracować co;-):-D:-p

talia wczoraj rano Hubert powiedział, że on lubi zielony, to ja do niego dobrze będzie zielony:-D akurat kupiłam taką farbę bo miał być zielony także dziecko zadowolone, a z pracą ciężka sprawa, ale jak czujesz, że ci to nie idzie, męczy cię tylko i nie odnajdziesz się w tym nie ma sensu chyba ciągnąć

mirosia ja pamiętam jak mi Hubert zaczynał wisieć to go odstawiałam przystawiałam na jedzenie na ok 20 min z jednej i drugiej i out i zaczaił, że ma wtedy tylko jeść, a nie wisieć

misia oj współczuję nocki, żeby ci się nie przyzwyczaiła do takiego chodzenia w nocy

mandziula pomalowane, pomalowane, a kuchnię mają dzisiaj kończyć

madziarka ja muszę się wybrać do teściowej i powiedzieć, że mam spory zamrażarnik to chętnie teraz przyjmę świerze swojskie mięsko:-D:-D
 
Madzieńka bylam na kontroli. Wszystko w porządeczku zdrów jak ryba ;-)

dziewczynki super ze spotkanka udane :-)

mandziula
zdrówka dla Mikiego!! Gabrwysia się dzisiaj pytała kiedy z mikołajem pojadą do Dzungli ;-)

Gonia
z ta paczką to nie wiem bo już wysłałam prawie 10 maili do tego gościa co organizował zbiórkę z zapytaniem czego potrzeba to nie dostałam odpowiedzi a miał się dowiedzieć po weekendzie majowym. I teraz nie wiem czy wysyłać to co zbiorę czy dac sobie spokój ... nienawidzę jak ktoś niekompetentnie podchodzi do takich rzeczy .... :confused2:

Madziarka zupa z dużą ilością czosnku dla Julka!!! :laugh2:

ja na Zumbie sobie poskakałam, wróciłam do domu i padłam jak mucha ;-) rano o 5 obudził mnie uśmiechający sie Norbuś ;-) słooooodziak :-)


Norbert usnął mi na dworze i dosypia w domu. Koszą trawniki więc trochę hałasują.
 
Witam się piątkowo
karlita super że Norb zdrowiutki:-)
madzienka jestem jestem...
mirosia moja też mi tak na okrągło spała, budzenie nic nie dawało bo nie chciała ciągnąć...Nie martw się, powoli sobie wszystko zorganizujesz, Marzenka też powoli się zaaklimatyzuje po tej stronie brzuszka:tak:
fogia ale ten Twój Fifi kochliwy:-)
madziara78 daj mi trochę Twojego powera:tak: A na katar polecam NASONEX, u nas super się sprawdza przy infekcjach:tak: A u nas pani dr pulmonolog powiedziała mi żeby jak Kuba wstaje z nocy (gdy ma katar), żeby przed śniadaniem go przeinhalować samą solą, oklepać że aż wydzielinę wypluje i dopiero dawać, jeść, pić:sorry: Ostatnio działało...Zdrówka dla Julka:-) I udanych zakupów, fajnie mieć taki zaufany sklep.
mandziula zdrówka dla Koli,oby katar szybko przeszedł.
sunday,aneta,justyna super że udało Wam się spotkać na kawce:tak:
anaconda to Ci się szykuje wypoczynek na łonie natury, trzymam kciuki żeby pogoda dopisała.
Nie pisałam bo się z niczym nie wyrabiam:rofl2: Chyba zamówię sobie perfekcyjną panią domu żeby mnie trochę zmobilizowała do wyrzucenia połowy rzeczy ;-)Od środy wróciłam do pracy, niby na pół etatu ale jakoś ciężko mi się zorganizować. We wtorek byłam z Wiki u ortopedy,narazie wszystko dobrze-kazał za 3 m-ce przyjść. Wczoraj robiliśmy Kubie badania bo znów mu waga w dół poleciała:cool:, ciekawe czy coś wyjdzie:happy: Dzisiaj mam wolne to trochę ogarnęłam pranie,prasowanie-dobrze że mała grzeczna i od 9 śpi więc jeszcze mogłam tutaj zajrzeć:tak: Jeszcze coś na obiad muszę wykombinować.Rodzice od poniedziałku robią remont na klatce więc dodatkowo albo siedzenie cały dzień na dole albo jak dzisiaj na górze,mam nadzieję że już niedługo skończą fachowcy tapetować bo ani gdzieś wyjść.Miłego popołudnia:-)
 
Witam się i ja:-)

Dzisiaj razem z Moniką i Ewą bawiłyśmy się w Bugi, dzięki dziewczynki za kawę i pogaduchy:-).
Mały przespał się chwilę na spacerku powrotnym i teraz bawi się, a obiadem nie jest zainteresowany:no:,


Karlita
dobrze ze z Norbertem jest ok,

Madziara
udanych zakupów i miłego pobytu i mamy,

Mirosia o widzisz nasze kciuki działają;-)

Antuanet czekamy na wyniki Kubusia,

Gona jak Maciuś, przekonał się do leku?

Madzienka, Eliza jak tam w pracy?

Eliza głosik powrócił?

Iwonka super że dzisiaj wolne


Zmykam, jeszcze mam torby do pakowania, i pranie rozwiesić...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny super że wypad do Bugi udany, gdyby nie mój "poranny gość" to też bym do was podjechała :tak::tak::tak:
A tak musiałam w domu siedzieć ale za to Marzenkę przyciągnęłam do siebie i dzień uważam za udany :tak::tak::tak:
No a wieczorkiem wybieramy się na imprezkę, ciekawe tylko jak mój mąż zniesie jazdę autobusem bo autem to nie zamierzam się tam wpychać :no::no:
Antuanet już do pracy wróciłaś? Szybko :tak::tak: a może Kubuś zaczął więcej biegać i stąd ten spadek wagi :confused::confused:
Mirosia widzisz jak wszystko się ładnie układa :tak::tak: odsypiaj ile możesz póki Olka nie ma :tak::tak::tak: a co do Mai i jej jedzenia w przedszkolu to jasne że ona je tylko że kończy się to na 2-3 łyżkach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: więc panie mówię że je :crazy::crazy::crazy:
Maltanka fajnie że już kuchnie będziesz miała ukończoną chociaż tam porządek sobie zrobisz :tak::tak: no i widzę że wyspałaś się dzisiaj na zaś :-D:-D
Iwonka a co ty z tym wolnym dniem zrobisz? Skoro ty zawsze w biegu musisz być :tak::tak:
Justyna szybkiego pakowania :tak::tak: ciekawe czy nam uda się posiedzieć w Lublinie :crazy::crazy:
Karlita to faktycznie jakiś niekompetentny człowiek skoro na e-maile nie odpowiada :sorry:
Dobra zmykam prasować bo jeszcze na mnie czeka :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, ja na szybko, bo nie wiem, czy mi się uda do końca doczytać...

Mirosia, Twoja Marzenka, to chyba podobnie jak mój Szymuś. Wydawało mi się, że wogóle nie będzie na wadze przybiarał, bo jadł 2 - max 5 minut, no chwilę dosłownie, ale bardzo intensywnie. A jak mu Tymek przeszkodził, to potem już się nie chciał dossać..... i dopiero za 3 godziny jadł. Kupkę robił raz na 3 dni, ale tego 3-go dnia to i 3 na dzień były:D I co? Może pulpetem nie jest, ale ładnie przybierał, morfologia ok była, więc spokojnie każde dziecko inne. I nie stresuj się, bo rzeczywiście, ze stresu może być mniej pokarmu, najwyżej odciągaj po karmieniu dodatkowo... Albo do podudlania nawet pustą pierś dawaj, mi wtedy się więcej produkowało;)
I dasz radę, ja też z dwójką sama;)

Zmykam dziewczynki, jutro na wesele idziemy:-)



edit:Teraz doczytałam że już ok u Mirosi - no widzisz, nie ma co sie przejmowac;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry