reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Ja dzisiaj mam 31 dzień cyklu, okres spóźnia się trzeci dzień. Wczorajsze sikańce negatywne, dzisiaj udałam się na betę (droooga się zrobiła! 43 zł w diagnostyce to spory wydatek jak na tak popularne badanie. W zeszłym roku płaciłam za betę 23 zł). Trzymajcie kciuki!! :) :) To mój pierwszy cykl starań po cp z usunięciem jajowodu w czerwcu. Owu była po stronie bez jajowodu więc szanse minimalne, ale zawsze... ;)

A propos przesunięcia owulacji to mnie temat też zastanawia... U mnie cykle są regularne, 28 dni, okres zawsze przychodzi na czas jak pokazuje moja aplikacja. Owulację aplikacja wyznacza ok 14 dni, ja co cykl zaczynam testowanie od 12 i notorycznie kreska nie pojawia się aż do dnia 18-19, dodając do tego ok 24 h (niektóre testy mówią 24 - 36 h), to wychodzi na to że mam owulację w ok 20-21 dniu cyklu na 28. Mega dziwne mi się to wydaje...
 
Ja dzisiaj mam 31 dzień cyklu, okres spóźnia się trzeci dzień. Wczorajsze sikańce negatywne, dzisiaj udałam się na betę (droooga się zrobiła! 43 zł w diagnostyce to spory wydatek jak na tak popularne badanie. W zeszłym roku płaciłam za betę 23 zł). Trzymajcie kciuki!! :) :) To mój pierwszy cykl starań po cp z usunięciem jajowodu w czerwcu. Owu była po stronie bez jajowodu więc szanse minimalne, ale zawsze... ;)

A propos przesunięcia owulacji to mnie temat też zastanawia... U mnie cykle są regularne, 28 dni, okres zawsze przychodzi na czas jak pokazuje moja aplikacja. Owulację aplikacja wyznacza ok 14 dni, ja co cykl zaczynam testowanie od 12 i notorycznie kreska nie pojawia się aż do dnia 18-19, dodając do tego ok 24 h (niektóre testy mówią 24 - 36 h), to wychodzi na to że mam owulację w ok 20-21 dniu cyklu na 28. Mega dziwne mi się to wydaje...
Różnie to bywa. Ja mam owulację 13 dnia, a okres co 24 dni, chociaż powinien być później.
 
Mi się teraz tak przesunęla w przód ze szok.wystapila w 10dc ,sex był zaraz po@,wydawało się że to bezpiecznie..Bo akurat odpuściłam i zapowiedziałam mężowi antykoncepcję.a tu masz ...
 

Załączniki

  • 15973006026254605889632638893928.jpg
    15973006026254605889632638893928.jpg
    899,6 KB · Wyświetleń: 292
Powinna być w 14 dc i ja raczej mam regularne cykle ,a owulke czuje bo strasznie mnie boli -bardziej niż @.No nic ..tak widocznie miało być.
No to jest była w 10 dniu cyklu to była wcześniej niż później, tak? :)
A jak masz owulację, to boli cię? Długo? Próbuje zrozumieć swoje objawy :)
 
Ja niestety już mam wyniki bety: > 2.3 (normy w lab >5 brak ciąży) :(
Wydaje mi się że dzisiaj jest 9-10 dzień po owulacji.
Zagwozdka: czy zapić smutki, czy powtórzyć badanie w sb (może owu się przesunęła o dzień, dwa?).
Jak w zeszłym roku robiłam parę razy betę z obawą bo NIE chciałam być w ciąży i bałam się wpadki (ehhh), to zawsze miałam wynik > 0.1 w tym samym lab.
Czy możliwe że to za wcześnie na betę z krwi?
 
Ja niestety już mam wyniki bety: > 2.3 (normy w lab >5 brak ciąży) :(
Wydaje mi się że dzisiaj jest 9-10 dzień po owulacji.
Zagwozdka: czy zapić smutki, czy powtórzyć badanie w sb (może owu się przesunęła o dzień, dwa?).
Jak w zeszłym roku robiłam parę razy betę z obawą bo NIE chciałam być w ciąży i bałam się wpadki (ehhh), to zawsze miałam wynik > 0.1 w tym samym lab.
Czy możliwe że to za wcześnie na betę z krwi?
Wszystko jest możliwe nawet to że owu mogła się przesunąć z różnych względów. Na dzień dzisiejszy w ciąży nie jesteś.
 
reklama
Tak.powinna być 14dc,a była w 10.więc wcześniej. I to sporo.mnie boli całe podbrzusze,kluje któryś jajnik-ten z którego pęka pęcherzyk.tak mniej więcej dobę to trwa .przy siusianiu strasznie ciągnie.i zawsze się sprawdza ze po 14 dniach jest okres.
 
Do góry