reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Pomóżcie. Zrobiłam test dzisiaj 10mlu i wyszła jasna kreska, chwilę później drugi inny 25mlu i nic nie było widać. Oba robiłam około 17. Okres 2tyg się spóźnia ale ostatnie 2 miesiące musiałam czekać na okres 5-7dni. Otworzyłam test żeby lepiej było widac
 

Załączniki

  • IMG_20200515_211110.jpg
    IMG_20200515_211110.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 507
Pomóżcie. Zrobiłam test dzisiaj 10mlu i wyszła jasna kreska, chwilę później drugi inny 25mlu i nic nie było widać. Oba robiłam około 17. Okres 2tyg się spóźnia ale ostatnie 2 miesiące musiałam czekać na okres 5-7dni. Otworzyłam test żeby lepiej było widac
Coś tam przebija ale wydaje mi sie że fabryczna
 
Jak na dwa tygodnie po @ to trochę za blada ta kreska powinna być już ciemniejsza ale powtórz test najlepiej rano
 
reklama
Już kupiłam na rano więc zrobię ale też ten 25mlu. Trochę mi smutno jak mówicie, że za blada ale z drugiej strony to nie czas na dziecko dla mnie... Dzięki dziewczyny
 
Do góry