reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Cześć, czy na tych testach coś widać?
101384428_589006941762519_876224653243187200_n.jpgScreenshot_1.png
 
reklama
Dziękuje, jutro po prostu trzeba zrobić betę, bo z testem to się chyba trochę pośpieszyliśmy (12 dzień po owulacji) i to robiony po południu.
 
Dziewczyny, potrzebuje waszego oka. Widzicie coś na tym teście? Tylko tak szczerze, nie na siłę. Dzień cyklu 24. Męczą mnie mdłości dlatego zrobiłam. Miałam infekcje pęcherza i brałam w czwartek i piątek monural. Myślałam że to może po tym te mdloaci. nie staramy się
IMG_20200602_081526419.jpg
 
Dziewczyny, potrzebuje waszego oka. Widzicie coś na tym teście? Tylko tak szczerze, nie na siłę. Dzień cyklu 24. Męczą mnie mdłości dlatego zrobiłam. Miałam infekcje pęcherza i brałam w czwartek i piątek monural. Myślałam że to może po tym te mdloaci. nie staramy sięZobacz załącznik 1127774
Widać, a cykle ilu dniowe ?? Zrób bete dla pewności
 
Jutro zrobię jeszcze jeden test. Betę będę miała możliwość zrobić dopiero w pt lub w sobotę. No nic trzeba będzie się "z tym" zmierzyć. Dzięki za odpowiedź 🙂
 
A cykle różnie raz 30 a raz 24 dni. Jestem 7 miesięcy po porodzie także jeszcze takie nie uregulowane do końca
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuje waszego oka. Widzicie coś na tym teście? Tylko tak szczerze, nie na siłę. Dzień cyklu 24. Męczą mnie mdłości dlatego zrobiłam. Miałam infekcje pęcherza i brałam w czwartek i piątek monural. Myślałam że to może po tym te mdloaci. nie staramy sięZobacz załącznik 1127774
Widać. Test pozytywny. Leć na betę 😉
 
Do góry