reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Ja przy pierwszej ciąży parę dni przed okresem miałam taki różowy śluz myślałam że @sie zbliża i już nosiłam podpaskę, ale to chyba było zagniezdzenie bo parę dni później test pozytywny
A mialas widoczny na wkladce? Czy tylko na papierze? Bo ja nawet bym nie wiedziala gdyby nie to,ze badam szyjke 🙈
 
reklama
Miesiaczki mam nieregularne odkad pamietam. Badam szyjke juz dlugo i nigdy zylek krwi nie mialam w sluzie, tak samo plamienia przed @,ale bylam na USG moze to jest powodem. No i ten bol jajnika mnie martwi czy to nie jest czasem spowodowane nadchodzaca @, chociaz nigdy mi sie to nie zdarzalo. Na testy jeszcze czas wiec pozostaje mi czekac 😊
A znasz przyczynę nieregularnych cykli?
 
A znasz przyczynę nieregularnych cykli?
Lekarz powiedzial,ze taka moja natura ehh
Tabletki mialam,ale w sumie nic nie pomagaly, wyniki wszystkie ksiazkowe,USG prawidlowe.
Mieszkam za granica,wiec tu maja inne podejscie niz w PL :( ale nie dkugo jade na urlop i juz zrobilam sobie termin prywatnie do PL ginekologa- mam nadzieje,ze wyjasni te nieregularne cykle.
 
To zrób test, może już coś pokaże? Wiesz ile masz od stosunku? Mi dokładnie 14dni od stosunku pokazalo blada kreskę
 
To zrób test, może już coś pokaże? Wiesz ile masz od stosunku? Mi dokładnie 14dni od stosunku pokazalo blada kreskę
My dzialalismy 18,19 i 2o lipca🙈 Chyba jeszcze za wczesnie- wole sie nie nakrecac i nie doszukiwac cieni. Kilka dni temu zrobilam z ciekawosci i byl cien,mysle jednak,ze test byl wadliwy bo to zdecydowanie za wczesnie. Wedlug testow owulacyjnych w tym czasie powinnam miec owulacje,bo byly pozytywne, ale czy do niej doszlo nie mam pojecia.
 
reklama
Do góry