reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Niestety beta wyszła ujemna Ale jeszcze po ciuchy liczę że owu jednak się przesunela , bo dziś na majtkach zauważyłam białe uplawy i po zderzeniu piersi poleciała mi siara . Tak wiem że to nie realne ,ale w poprzedniej ciąży tak samo miałam i uplawy i siara na samym początku i tak kilka dni później dowiedziałam się o ciąży więc może może jeszcze nic straconego. W sobotę przewidywany ostatni termin @ zobaczymy czy będzie. Jeśli nie to w niedzielę zatestuje [emoji23]
I jak u ciebie bo niekojarze? :)
 
Niestety beta wyszła ujemna Ale jeszcze po ciuchy liczę że owu jednak się przesunela , bo dziś na majtkach zauważyłam białe uplawy i po zderzeniu piersi poleciała mi siara . Tak wiem że to nie realne ,ale w poprzedniej ciąży tak samo miałam i uplawy i siara na samym początku i tak kilka dni później dowiedziałam się o ciąży więc może może jeszcze nic straconego. W sobotę przewidywany ostatni termin @ zobaczymy czy będzie. Jeśli nie to w niedzielę zatestuje [emoji23]
Ale bede trzymac mocno kciuki za Ciebie 🤗🤗
 
Robilam ale pusto chociaz mam wraznie.ze jest cien cienia ale moze to fabryczna. Do @ jeszcze 4 dni :/
To jeszcze troszke i bedziesz wiedziala. Moze bete zrob,jak masz podejrzenie,ze to ciaza?
U mnie wedlug flo jeszcze 5 dni, wedlug moj kalendarzyk jutro powinna byc @. A jak bedzie zobaczymy, bo pewnie jak na zlosc sie spozni 😅
 
reklama
Bardzo głupie myślenie , ciesz się bo inny chce a nie może. Matce z depresja poporodowa też bys tak powiedziała [emoji2356][emoji2356]
No takie rzeczy niestety przy seksie sie zdarzaja. Ale jesli juz sie stalo to ciesz sie bo pamietaj ze wiele jest osob ktore chca a nie moga a przynajmniej bedziesz miala fajna roznice wieku :)
 
Do góry