reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test pozytywny przed terminem miesiączki

Mia991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
79
Wiem że być może temat już był ale jestem tu nowa i stąd moje pytanie kobitki czy wy też widzicie cień cienia? Testy robione w 10 dpo i 11 dpo :)
IMG_20200518_215413.jpg

IMG_20200518_215457_copy_1200x1600.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
A ktoś wie który to tydzień z norm? 🤔 Jak dobrze widzę to 3 🤔
Ja też miałam 11 dni po owulacji taki test z każdym dniem był ciemniejszy był to 27 dc i 28 dc potem 30 dc zrobiłam betę wyszła 162 a w 34 dc wyszła 370 z norm u Ciebie wynika jakiś 3-4 tc od 1 dnia miesiączki w którym dniu cyklu robiłaś ta betę? Owulacje miałaś koło którego dnia cyklu?
reklama
Powinnam mieć jutro bądź pojutrze miesiączke 🤷🏻‍♀️ dziewczyby a czy to normalne że przed @ wychodzi test pozytywny? 🤔
U mnie przed @ był pozytywny taki jak u Ciebie, bardzo słaba kreseczka. Dopiero kilka dni po terminie spodziewanej @ krecha była już bardziej widoczna 😊 dzisiaj mój skarb ma 7 tygodni 😊
Życzę powodzenia 😊
 
No owulacje miałam 6 bądź 7 maja ale na monitoringu lekarz tego dokładnie nie mógł wstanie powiedzieć, jak byłam 4 mają na monitoringu to już miałam pęcherzyk około owulacyjny 😊
 
@Mia991, gratulacje! Jak najbardziej, bardzo czesto juz 10dpo widac pierwsze delikatne kreski na testach :) Zarodek zagniezdza sie ok 6-9dpo, takze jesli sie bardzo wczesniej zagniezdzi, to i 8dpo potrafi wyjsc pierwszy cień.
Choc bywa i tak, ze mimo wysokiej bety w krwi, testy nie pokazują drugiej kreski - z relacji od dziewczyn. i nie wiem czy to dlatego, ze dziewczyny nie uważają takiej pieknej kreski jak u Ciebie za kreske i mowią że nic nie ma, czy do moczu mniej sie tego hcg wytwarza.
W kazdym badz razie Ty jestes w grupie tych szczęściar, ktore po pierwsze - są w ciąży, a po drugie mogly sie o niej dowiedziec juz 10dpo :)
 
@Mia991, gratulacje! Jak najbardziej, bardzo czesto juz 10dpo widac pierwsze delikatne kreski na testach :) Zarodek zagniezdza sie ok 6-9dpo, takze jesli sie bardzo wczesniej zagniezdzi, to i 8dpo potrafi wyjsc pierwszy cień.
Choc bywa i tak, ze mimo wysokiej bety w krwi, testy nie pokazują drugiej kreski - z relacji od dziewczyn. i nie wiem czy to dlatego, ze dziewczyny nie uważają takiej pieknej kreski jak u Ciebie za kreske i mowią że nic nie ma, czy do moczu mniej sie tego hcg wytwarza.
W kazdym badz razie Ty jestes w grupie tych szczęściar, ktore po pierwsze - są w ciąży, a po drugie mogly sie o niej dowiedziec juz 10dpo :)
Nie dziękuję!
Dziś byłam na becie jutro wyniki ❤️
Chodź do mnie jeszcze to nie dociera i nie chce się jeszcze cieszyć ale chyba testy nie kłamią 🤔 aż dziwne że przed @ testy pokazuja dwie kreski 😅
 
reklama
Do góry