reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
12
Witam dostalam niby miesiaczke ale to jak moja miesiaczka . Malo co leci prawie nic drugi dzien jak sie podcieram to jest leciutka taka czerwona w sumie jasno czerwona krew wodnista . I chcem sie dowiedziec czy to takie cos koncowe ze moze mi sie udalo i to moze oznaczac ciaze i czy po tym takim plamieniu wziasc zrobic test ciazowy czy cos.on mi pokaze czy to ciaza?
 
reklama
Zrób test ciążowy jeśli mogło dojść do zapłodnienia :) Jeśli nic nie wykaże poczekaj ze 2 dni i wykonaj ponownie ewentualnie idz na bete. Mozliwe że miesiączka jeszcze sie rozkręci
 
Zrób test ciążowy jeśli mogło dojść do zapłodnienia :) Jeśli nic nie wykaże poczekaj ze 2 dni i wykonaj ponownie ewentualnie idz na bete. Mozliwe że miesiączka jeszcze sie rozkręci
Dziekuje . Wlasnie o to chodzi ze nigdy tak nie mialam . Poczekam do jutra i zrobie test. Bardzo sie bym cieszyla jesli by sie okazalo ze to ciaza
 
Nie chce prorokowac i wydawać jednoznacznych sądów, ale jak jest jasno czerwona krew, mimo że jej mało to nie wiem czy to ciaza... Fakt, że kobiety obserwują na początku ciąży, w terminie @ plamienia, ale to mają być plamienia, czyli bardziej brunatne/brązowe uplawy. Jeśli jednak tak Cię to nurtuje to najlepiej zrób betę i będziesz mieć 100% pewności. Jeśli test wyjdzie Ci negatywny to nadal będziesz fiksowac i rozmyślać,,może za wcześnie, może nie z porannego siku itp.,,.
 
reklama
Do góry